Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tartott az életed 25 évesen?

Hol tartott az életed 25 évesen?

Figyelt kérdés
Az enyém: családdal élek, a családi vállalkozásban apámmal dolgozom minden éjszaka, így önálló fizetésem nincs. Van egy diplomám közgazdasági turisztika. Barátnőm nincs, barátból se sok..Nem érzem magam érettnek és nem tudom mit kezdjek magammal..nem vagyok határozott
2013. okt. 27. 16:43
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

24 éves vagyok,10 éve dolgozom szinte végig főállásban.

17 évesen vettem autót(használtat,már akkor 16 éves volt,azóta is az van,de szép és megbízható)

16 évesen nyelvvizsgáztam,akkor még külföldre készültem.

19 évesen érettségiztem,most 24 évesen egy második szakmát is elkezdtem(pénzügyi,az előző egy logisztikai irányú,abban dolgoztam is 2,5 évet)

20 évesen vettem vidéken egy szép házat,amiben reményeim szerint nyugdíjas korunkig élhetünk majd.Ekkor fizetem vissza egy nagyobb adósságot is.

Ezután már a vőlegényemmel bővítettük és kicsit korszerűsítettük.Most babát várunk,2 éven belül pedig szeretnénk házasodni.

2013. okt. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm ezt a sok hozzászólást..de jöhet még:) Többé kevésbé elég kerek az élete mindenkinek..és ezekhez viszonyítva az enyém sehol sincs..
2013. okt. 28. 12:17
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Meg csak 24 vagyok :) Nincs diplomam, csak egy okj-s kepzesem (logisztika), de nem dolgozom a szakmamban. 18 evesen erettsegiztem, 20 eves voltam mikor elvegeztem ezt az okjs kepzest, utana egy benzinkuton voltam shop elado 2 evig, most 2 eve egy fogaszaton dolgozom, jo helyem van nagyon. A baratommal elek mar lassan 6 eve az orokolt hazreszemben (legalabb nem kell alberletre kolteni). Van 2 kutyank, mindkettonknek sajat autonk, szerencsere annyit felre tudunk tenni, hogy minden evben el tudjunk menni kulfoldre nyaralni egy hetre, meg kb minden hetvegere tudunk programot csinalni (kirandulas, furdozes, mozi, stb..).
2013. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
31-es! 24 éves vagy és 10 éve főállásban dolgozol?? 20 évesen házat vettél? Önerőből?
2013. okt. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

25 évesen szültem a 2. gyerekem. Ekkor fogtunk neki az épitkezésnek. Ma 10 évvel később van még egy gyerkőcünk, két autónk, szépen berendezett házunk.

Azért ha dolgozol kell hogy kapj valami fizut apádtól is nem? Keress a szakmádhoz illő munkát, ami érdekel. Meglévő barátokkal szórakozz, akkor talán sikerül még egy barátnőre is szert tenned. :)

2013. okt. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!