Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tartott az életed 25 évesen?

Hol tartott az életed 25 évesen?

Figyelt kérdés
Az enyém: családdal élek, a családi vállalkozásban apámmal dolgozom minden éjszaka, így önálló fizetésem nincs. Van egy diplomám közgazdasági turisztika. Barátnőm nincs, barátból se sok..Nem érzem magam érettnek és nem tudom mit kezdjek magammal..nem vagyok határozott
2013. okt. 27. 16:43
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
82%
Még sehol, mert csak 24 vagyok.
2013. okt. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
87%
A férjemmel éltem, mint ahogy azóta is, csak már gyerekünk is van. 2 éve dolgoztam a szakmámban (közgazdasági egyetemet végeztem).
2013. okt. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
87%
Én is a szülőkkel éltem és családi vállalkozásban dolgoztam. Volt időszak, mikor kaptam saját fizut, volt amikor nehezebb lett a helyzetünk, akkor a családi kasszába ment és csak a legszükségesebbekre vettem el belőle. Kapcsolatom nem volt, barátaim is kevés.
2013. okt. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
83%
Enyém volt egy családi ház fele,voltak barátaim,buliztam,felbomlott egy többéves kacsolatom,de jött heylette más,volt egy átlagosan fizető munkahelyem,ami nem álommunka,de elvoltam ott.Azóta változott sokat az életem,főként negatív irányban,d evan munkám és önálló keresetem,van hol laknom,van vésztartalékom,van kapcsolatom és barátaim,néha bulizok is.Sajnos azokat,akik a legfontosabbak voltak az életemben,örökre elveszítettem:a szüleimet.
2013. okt. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
50%

25 évesen???

Nézzük csak

- 5 éve voltam férjnél (3 évvel később már el is váltam)

- 5 éves volt a fiam

- szakmámban dolgoztam

- vidéken volt egy kertes házam ahol nem szerettem élni.


De ez már történelem, Azóta sok sok év eltelt és teljesen más lett az életem.

2013. okt. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
83%
Kicsit régen volt már nekem:)) Akkor született a 2-ik lányom ,volt munkahelyem, férjem és abban az évben kaptunk lakást.
2013. okt. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
83%

7 éve volt párkapcsolatom és 3. 5 éve együtt éltünk albérletben.


Akkor már volt egy autónk és rendelkeztünk egy nagyobb összegű megtakarítással (kb az általunk elképzelt lakás árának a fele) és saját lakásra spóroltunk.


Dolgoztunk, és a barátinkat egy kezemen megtudtam számolni.


Kb. itt tartott(unk) akkoriban. :)

2013. okt. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
83%
Szüleimmel élek, tanulok fogalmam sincs már miért nappalin kezdtem, de ezt az egy évet kibírom. Van már 2 szakmán, az egyiket nagyon szeretem, csak megélni nem lehet belőle. Amikor van lehetőségem, időm dolgozók. Barátom nincs, barátnőm szerencsére van pár akikre számíthatók. Néha én is azt érzem nem vagyok érett.
2013. okt. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
50%
A férjemmel élek, 2 éves a lányom, részidőben dolgozom, tervezzük a kistesót :)
2013. okt. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
56%
A férjemmel élek, van saját lakásunk, autónk, pszichológusként dolgozom, gyerek még nincs csak egy kutya meg egy macska:)
2013. okt. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!