Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tartott az életed 25 évesen?

Hol tartott az életed 25 évesen?

Figyelt kérdés
Az enyém: családdal élek, a családi vállalkozásban apámmal dolgozom minden éjszaka, így önálló fizetésem nincs. Van egy diplomám közgazdasági turisztika. Barátnőm nincs, barátból se sok..Nem érzem magam érettnek és nem tudom mit kezdjek magammal..nem vagyok határozott
2013. okt. 27. 16:43
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
80%

24 vagyok


- Tolmacskent dolgozom egy cegvezeto mellett

- Sajat weboldalam van, eletmod tanacsadokent dolgozom kiegesziteskeppen

- Levelezon csinalom a masodik diplomat amit onerobol fizetek

- Sajat alberlet: egyedul tartom el magamat, fizetem a lakbert, szamlakat

- Van egy kutyam akirol gondoskodom

- Egyedul onerobol rendeztem be a lakast, HD teve stb..


En nagyon buszke vagyok. 22 evesen ebbol egy sem volt meg. :)

2013. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
66%
Férjnél vagyok, pár hét múlva költözünk a saját házunkba, van autónk, munkánk, pár barátunk, és egy 5 hónapos pocaklakónk. :)
2013. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
25 évesen épp a második diplomám megszerzéséért tanultam. Két éve dolgoztam, férjnél voltam és a saját, frissen felújított lakásunkban laktunk. Volt egy fiatal, alsó középkategóriás autónk.
2013. okt. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

Nem volt meg még a diplomám (még mindig folyamatban:P)

jogosítvány, ecdl, nyelvvizsga, abszolutórium az enyém volt

2,5 -3 éve a párommal éltem

2 éves munkaviszony után felmondtam


még nem töltöttem be a 26-ot menyasszony lettem, a lagzira is összegyűjtöttük a pénzt


(változás: azóta férjhez mentem)


de azóta sincs munkám, és diplomám...:S:S


26,5 vagyok

2013. okt. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

JAh van autóm...


Saját lakásban élünk, gyűjtünk (én most nem sokat teszek hozzá) a házra

2013. okt. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Van diplomam,nem teljesen a szakmamban dolgoztam,de eleg jol kerestem,abban az evben koltoztunk be a sajat lalasunkba a ferjemmel es volt egy uj,felso kozep kategorias autonk.
2013. okt. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Ferjnel vagyok, van egy 9 honapos kislanynk, sajat lakasunk, autonk, nincs hitelunk. Dolgoztam par evet mielott bevallaltuk volna a babat. Uzleti menedzser vagyok. Most termeszetesen itthon a kicsivel. Ugy erzem boldogok vagyunk es tobbet nem is kivanhattam volna az elettol mint egy ilyen szep kis csaladot. Ja es vane gy westie kutyusunk is :P

Vannak barataink, testverekkel nagyon joban vsgyunk sokat ajrunk egymashoz. :-)

2013. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
32%
Nem vagyok irigy csak kíváncsi, hogy a fenébe van itt minden 25 évesnek saját lakása?
2013. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
86%
Bár még csak 24 vagyok, de a férjemmel élek albérletben, tanítóként dolgozom (ez volt az álomszakmám.) Remélem, egy év múlva leállandósítanak a munkahelyemen. 5-6 év múlva saját kuckót tervezünk. Hidd el, kérdező, sokan vannak hasonló cipőben, mint Te! Ne keseredj el! A csoda akkor jön, mikor már szinte lemondasz róla. :)
2013. okt. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
50%

Most töltöttem a 25-öt és még sehol nem tartok...

Van egy BA diplomám és jelenleg is tanulok, de nem lesz piacképes végzettségem.

Otthon élek a szüleimmel, párom nincs, barátaim sincsenek és nem tudom fog-e változni ez valaha, mert szociális fóbiám van, borzasztó nehezemre esik más emberekkel kapcsolatot teremteni, akár csak köszönni is. Úgyhogy engem már egy állásinterjú gondolata is iszonyatos félelemmel tölt el, nem is dolgoztam még, és ezt szégyellem is... :(

2013. okt. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!