Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tartott az életed 25 évesen?

Hol tartott az életed 25 évesen?

Figyelt kérdés
Az enyém: családdal élek, a családi vállalkozásban apámmal dolgozom minden éjszaka, így önálló fizetésem nincs. Van egy diplomám közgazdasági turisztika. Barátnőm nincs, barátból se sok..Nem érzem magam érettnek és nem tudom mit kezdjek magammal..nem vagyok határozott
2013. okt. 27. 16:43
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Akkor mentem férjhez. Mindketten dolgoztunk, igyekeztünk megteremteni a gyerekvállalás feltételeit. Ennek hét éve, a második gyerekünkkel vagyok GYED-en.
2013. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Húzom-húzom az egyetemet, diplomám még nincs. Házvezetőnőként dolgozom a világ legszörnyűbb családjánál. Most fogok felmondani, új munkahelyre egyelőre kilátásom nincs.

A párommal élek albérletben, szűk három hónapja járunk, előtte egy hosszú, ötéves kapcsolatom befuccsolt.


Eléggé összevissza van az életem, egyre inkább reménykedem valami csodában :D

2013. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

4 éve férjnél vagyok. Van diplomám, külföldön élünk, 4,5 hónapos a kisfiam.


Terv: német nyelvvizsga itt kint és munka....

2013. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
84%

25 éves koromra volt egy főiskolai végzettségem, épp sikerült munkahelyet váltanom, ami nagy megkönnyebbülés volt, mert az előzőt már nagyon nem bírtam, fél éve férjnél voltam, sajnos a férjem pont elveszítette a munkáját, a bátyámmal laktunk, de lakásvásárlás előtt álltunk, volt egy kocsink.


Azóta három év telt el, a férjemnek lett egy fantasztikus állása, megvettük a saját lakásunkat, van egy másfél éves gyönyörű kisfiunk és úgy néz ki jön a következő gyerkőc:)

2013. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
73%

Londonba költöztem az akkor még vőlegényemmel, előtte egy angol kisvárosban éltünk, eldöntöttük, hogy jövőre, vagyis idén összeházasodunk, elkezdtem jobban nekiállni tanulni a nyelvet, divattal foglalkozni(stylistkodás, kirakatrendezés), ami érdekelt mindig is, és ami vicces, akkor jöttem rá, hogy fotós szeretnék lenni még mindig :)

Ha készen állsz rá, és lesz egy nyugodt estéd, ülj le és gondold át az életedet, ki vagy, mit akarsz elérni, hogyan tudod megvalósítani. Sosem késő rálépni a helyes ösvényre, sose késő új dolgokba kezdeni! Egyetlen életed van, miért élnéd le boldogtalanul?

2013. okt. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
78%

Most töltöttem a 25.

Van egy férjem,egy 8 hónapos lányunk,saját lakás,autó.

Mindkettőnknek biztos munkája van.Ő 30 éves.

5 éve dolgozik,én 3 éve.

2013. okt. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg 25 vagyok.

- van egy diplomám + nyelvvizsgám

- óvónőként dolgozom, egyenlőre határozott ideig (2014 év vége) ez volt az álmom 13 éves korom óta.

- van egy férjem, akivel 3 éve vagyunk együtt, ebből 1 hónapja házasként

- szüleim tulajdonában lévő lakásban élünk (nem olyan, mintha saját lenne, de így is nagy szerencse...)

- most készülünk autót venni

- gyereket is tervezünk 2 éven belül


Eddig gyűjtöttünk, esküvőre, autóra, most tervezünk kicsit élni. Nyaralni, kirándulni. aztán közben is gyűjtünk kisebb mértékben.

Félig leváltam a szüleimről is, csak egészen nem engednek.

Itt tartunk.


25N

2013. okt. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
91%

17-es vagyok. Aki azt kérdezte honnan van saját lakásunk 25 évesen a férjem 28.

Ha annyira érdekel elárulom szülőktől kaptuk. Gyűjtötték h ne hitellel kelljen kezdenünk az életet. Mi is ugyanígy csinálunk a lányuknak. Ha arra kerül a sor majd sok év múlva h lakást szeretne ne kelljen hitelhez nyúlnia. Gondolom másoknak is van segítsége, és ez nem bűn. Legalábbis szerintem.

2013. okt. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

csütörtökön leszek 25 éves...van egy férjem, akivel külön éltünk, de az albérlet elvitte a fizetésünket...most a szüleimhez költöztünk (nagy a ház...) és így tesszük félre a fizetésünket...ha minden jól megy, az eltervezettek szerint, két év múlva jöhet a házvásárlás és a gyerek is :)...tanulok is, egyelőre okj-s suliba járok, de ha ezzel végzek, tervben van, hogy befejezem az egyetemet (szociológia)...most lesz munkahelyváltásom, férjem is egy kicsit feljebb jut a munkahelyén...ezenkívül egy régi álmom is megy, halad előre :)


de úgy gondolom, h ha időben befejeztem volna az egyetemet, akkor sokkal de sokkal előrébb tartanék...nem a legjobb a helyzetünk, ha mindketten "okosabbak" lettünk volna, akkor befejezzük időben a sulit, és már több lenne...hát ebből tanultunk, és némi késéssel de véghez visszük!

2013. okt. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
ja...autónk nincs, lehetne, de egyelőre feleslegesnek tartjuk, a fenntartására szánt pénz megy félre, ha kell autó, akkor van a családnak :)...barátunk meg...szerintem azért sok van...azok az igazi barátok...haver, ismerős meg rengeteg...bulizni sokat bulizunk, mivel az álmom az volt, hogy zenélhessek (dj)...a férjem már az ezer éve és meg tanulgatom a dolgokat és kihasználom a lehetőséget...:)
2013. okt. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!