Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldog vagy hogy van családod?...

Boldog vagy hogy van családod? Ha lenne még egy életed, újra így csinálnád? Ha nem, akkor min változtatnál?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, boldog vagyok. Szerető férjem van, egy klassz fiunk, hitelmentes családi házunk, anyagilag rendben vagyunk értem ez alatt azt, hogy nincsen hitelünk, és nem csinálnék semmit sem másképpen.

36/N

2013. júl. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, de nem ugyanígy csinálnám.

A volt férjemmel kapcsolatosan vagy másképp rendeztem volna és akkor együtt maradtunk volna, vagy hamarabb kirúgom és elválunk.

2013. júl. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
ne bizalmaskodj, nem illik az oldal arculatába
2013. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Boldog vagyok, de a mai eszemmel egészen másképp csinálnék sok mindent.
2013. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Persze, hogy boldog vagyok hogy van családom, mondjuk nem rajtam múlt hanem a szüleimen.
2013. júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom nem a származási családra gondolt a kérdező, kedves utolsó!
2013. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Boldog vagyok, bár lenne okom az ellenkezőre. a férjemmel vannak kereseti különbségeink, mert egy sebész és egy rendőr nyilván nem ugyanannyit keres. vagyis, még nem a férjem, szept. 13-án lesz az esküvőnk. nagyon boldog vagyok.
2013. júl. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fene tudja, mi az hogy boldog?

Nem erzem magam kulonosebben boldognak, igaz boldogtalannak se.

2014. ápr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!