Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 1 hónapja kaptam...

Mit tegyek? 1 hónapja kaptam jogsit és apa megengedte hogy én álljak be a kocsijával (audi a3) és tolatás közben neki tolattam az oszlopnak és elég csúnyán összetört a kocsi hátulja?

Figyelt kérdés

Azt mondta apa hogy többet nem ülhetek a kocsijába !

Hogyan engeszteljem ki ?


2013. okt. 19. 16:17
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
etessétek csak a trollt :-)
2013. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

Szinte mindenkivel előfordul, hogy kisebb-nagyobb kárt tesz a kocsiban figyelmetlenség miatt, főleg ha még tapasztalatlan vagy :) Nem a világ vége, ez csak egy krv@ autó, meg lehet javítani.


A lényeg hogy senkinek nem lett baja, legközelebb ha tolatsz legalább figyelmesebb leszel.

2013. okt. 20. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

Sokan irtak, h friss jogsisnak nem kell autot adni. Az a helyzet, h ha nem vezet az elso honapban, akkor a masodikban meg annyira sem fog tudni vezetni. Fejlodni ugy lehet, ha vezet. Vagy legyel korultekintobb vagy vegyel egy parszazezres jarganyt tanulni (mondjuk Golf III kezdesnek jo, konnyu vezetni, nem ronda es jo auto). En annak idejen, 18 evesen friss jogsiskent kaptam egy Superbet. Majd´ 5 meteres auto es tobb millio ft. Havonta tobb ezer km. Egyszer hajtottam be az udvarra es eros szel volt. Rafujta a kaput az autora, jol meghuzta az oldalat. Most mar regen vezetek, de a kapus muveleten kivul halIstennek semmi grimbuszt nem csinaltam. Szvsz koszonheto ez annak is, h elso perctol rengeteget vezettem, jo nagy autoval, ejjel is, sot rengeteget kulfoldon. Egyhuzamba tobb szaz km.

Tehat gyakorlat teszi a mestert. Ha van penzetek vegyel egy 3-as Golfot, aztan gyakorolj rengeteget. Kis auto, konnyen vezetheto. Fateredtol kerj bocsanatot, es 1-2 hetig huzd meg magad, viselkedj jol. Elfelejti, aztan mehettek a Golfert :D

2013. okt. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Most latom, h van sajat kocsid. Akkor a golfos reszt hagyjuk.
2013. okt. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
Sokat vezetek azóta Én egy 2013-as Ford Fiestát kaptam :) Szerencsére azóta semmi sem történt ! :)
2013. nov. 1. 12:40
 46/50 anonim ***** válasza:
10-es, rettenetesen felelőtlen vagy!! Meg is ölhettél volna valakit.. Az ilyenek miatt halnak meg annyian az utakon, és ilyenkor még csak nem is az szívja meg, aki a hülye, hanem az ártatlan, aki biztonságosan vezetett, csak valami idióta kanyarodás közben(!!!) a telefonjáért hajolgatott.....
2013. nov. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim válasza:
A legtobb baleset a parkoloban, vagy parkolas kozben tortenik
2013. nov. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim válasza:
Apad nem gondolkozott, felelotlen O volt
2013. nov. 30. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

#47

Ezt meg honnan szedted? Ha te találtad ki akkor csak szimpla baromság, ha netalán valahol olvastad akkor meg attól aki leírta egy ordenáré nagy baromság.

2013. nov. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim válasza:
menekulj!
2014. máj. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!