Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 1 hónapja kaptam...

Mit tegyek? 1 hónapja kaptam jogsit és apa megengedte hogy én álljak be a kocsijával (audi a3) és tolatás közben neki tolattam az oszlopnak és elég csúnyán összetört a kocsi hátulja?

Figyelt kérdés

Azt mondta apa hogy többet nem ülhetek a kocsijába !

Hogyan engeszteljem ki ?


2013. okt. 19. 16:17
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:
20/F
2013. okt. 19. 16:18
 2/50 anonim ***** válasza:
84%
Vegyél neki egy üveg whiskyt, vagy amit szeret és mondd: bocs a kocsiért.
2013. okt. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Jól leszidott és azt mondta hogy a bátyám nem csinált soha ilyet , meg hogy ő a jó ... az a gond hogy ő nem iszik .. de nekem most jól jönne mert bűntudatom van ...
2013. okt. 19. 16:21
 4/50 anonim ***** válasza:
89%
Majd elfelejti, hagyd hadd morogjon, megjavitatja és utána ujra kezedbe adja. Ne magyarázkodj, ez mindenkivel elõfordulhat!
2013. okt. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
97%
Akkor lennél gondban ha az engedélye nélkül vezetted volna a kocsit. Igy ne parázz... Szerintem..
2013. okt. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
97%
Pedig ez sajnos benne van a pakliban, hogy aki egy hónapos jogsival rendelkező kezébe adja a slusszkulcsot, akkor akár össze is törheti vagy meghúzhatja az autót.
2013. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
97%

Beszélj vele, hogy akkor tanítson tolatni.

Mond meg neki, hogy az "csak" pénz. Nem esett baja senkinek.

2013. okt. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
41%

Ez egyes-egyedül faterod hibája. Minek adta a kezedbe a kormányt egy tolatáshoz.


Friss jogsival minimum egy évig nem engedném, hogy tolassanak az autómmal!

2013. okt. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
71%

Az ő baja. Már bocs. Egy 1 hónapos jogsisra nem bíznék felügyelet nélkül kocsit (főleg, hogy nem egy trabantról van szó)

Mellesleg mennyivel tolattál, hogy így összetört?

Én pár éve ugyanígy voltam egy 20 éves (amcsi) kocsival. Tolatás, figyelmetlenség, és sajna nekimentem egy oszlopnak.

De a kocsi lökhárítóján lett egy alig látható, pici kis benyomódás.

2013. okt. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
49%

Jogsit szerreztem, ra 3 honapra elektromos tukrot letortem (profin betolattam egy teherauto melle/ala), neveloapam orditott...

Ra fel evre a sajatkocsimban menet kozben eltort valami gombcsuklo (amit elotte cserelt ki a szerelo allitolag, egy ugyes padkara parkolasom miatt), kirepult a kerek en toltam egy csukafejest a szantofoldre...

Aztan neki mentem egy kukasauto hatuljanak a ciganygyerek meg hatul kapaszkodott ugye mert a kukakat szedtek be...

Es a pont az i-re kanyarodas kozben leesett az anyosullesrol a telom, csorgott.. En lehajoltam erte mikozben balra kanyarodtam es a kovetkezo kep hogy puffanok es faj a gerincem... Persze, hogy a rendor elott kanyarodtam be... Lehelyszineltek rogton...

Semmi masert nem tortentek ezek csak a figyelmetlensegemert! Azota 6 eve is vezetek mindennap eves 200ezer km a munkam es a csalad miatt, ici-pici koccom se volt... Teherautot kamiont terepjarot dobozost barmit elvezetek mar! De mindig csak normalisan! Nem megfeszulve es gorcsosen, de nem is lazara veve a dolgot :)

25N

2013. okt. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!