Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 1 hónapja kaptam...

Mit tegyek? 1 hónapja kaptam jogsit és apa megengedte hogy én álljak be a kocsijával (audi a3) és tolatás közben neki tolattam az oszlopnak és elég csúnyán összetört a kocsi hátulja?

Figyelt kérdés

Azt mondta apa hogy többet nem ülhetek a kocsijába !

Hogyan engeszteljem ki ?


2013. okt. 19. 16:17
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
76%
AZ én hasonlatom volt primitív? Ha valami, akkor a te begyepesedett szűklátókörűséged nevezhető primitívnek. A hülyeséged alapján kb. 100-ból 5 embernek kéne megtartania a jogsiját, a többitől el is vehetnénk. Nem értem, miért divat az autóvezetést valami fantasztikus agyi teljesítménynek titulálni, mikor könyörgöm, tekergetni kell a kormányt, meg szétnézni időnként. Most kiszámoltam, 16 éve vezetek, egy téli koccanásom volt eddig. Nem vagyok zseni, sem idióta, ODAFIGYELVE vezetek, ennyi. Ehhez viszont különösebb tehetség nem kell.
2013. okt. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
62%
Hja, még valami, amit kihagytam: időnként netről el kell olvasgatni a KRESZ-módosításokat.
2013. okt. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:

Egy ideig ne ejtsd ki a szádon a "vezetés" szót, majd lecsillapul a haragja.


Amúgy tényleg, mennyivel tolattál neki az oszlopnak, hogy ennyire összetört?

Továbbiakban tnaulság: ha nem vagy biztos benne, merre megy az autó, inkább szállj ki és nézd meg. Nekünk otthon elég meredek volt a garázslejárat, közel 40 fokos. Leállni pedig tolatva kellett, felfelé rükvercben még nehezebb lett volna.

Apu mondta, hogy egy ideig én fogok le- és felállni az autóval, hogy tanuljam. Mondta, hogy ne kapkodjak, szépen egyenesen álljak rá az emelkedő tetejére, és onnantól már csak le kellett szépen lassan gurulni. Eleinte többször is kiszálltam, hogy megnézzem, középen van-e a kocsi, és csak akkor indultam el a lejtőn. Felfelé meg a csúsztatott kuplungot kellett továbbfejleszteni, hogy felkapaszkodjon a kocsi :)

Szóval te is inkább szállj ki és nézz körül eleinte, ha nem vagy biztos.

De az oktatód is megéri a pénzét, hogy nem tanított meg sík úton normálisan tolatni...

2013. okt. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
81%

"még ha egy csaj írta volna ki a kérdést, azt mondom "oké","


Te hol élsz?


Ha cigány, zsidó vagy néger lenne akkor mindegy?????????

Lépj már ki az oviból amikor is a lányok a fiukat cikizik a fiúk meg a lányokat!!!


Ez annyira gyerekes és nevetséges!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. okt. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
0%

bizonyára rendkívül primitív volt amit írtam, igazad van.


ja, lehet én misztifikálom túl a dolgot... végül is csak 37 éve vezetek balesetmentesen és jó pár baleset megelőzésem is volt, mert időben képes voltam felmérni a helyzetet. Aból Bbe eljutni tényleg nem nagy tehetség. de biztonságosan közlekedni, hát igen, ahhoz kellenek a már említett képességek.

és jobb világban élnénk, ha 100ból csak 5 ember tarthatná meg a jogsiját, igen. dugók sem lennének, tisztább lenne a levegő, szóval nem megvetendő :)

2013. okt. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
66%
Tedd le akkor. Szerintem is jobb lenne, ha ilyen birodalmi tulok úrvezetők, a hatalmas arcukkal nem nyomnák a pedált.
2013. okt. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
66%
A személyeskedést meg te kezdted.
2013. okt. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:
Úgy volt hogy betolattam a beállóig és hátramenetben felejtettem... és ráléptem a gázra és akkor .... de most már közölte hogy nem haragszik csak nagyon ideges lesz
2013. okt. 19. 19:09
 39/50 anonim ***** válasza:
56%

Apukadnak nem kellett volna ennyire kiakadnia,ez benne van a pakliban friss jogsival,foleg ha nem enged gyakorolni.

En a munkam miatt csinaltam meg a jogsit,elotte nem ereztem szukseget.Termeszetesen nehany napos jogsival en is beletolattam egy masik autoba,de hozzatennem,hogy ketszer akkora autoval, mint amin tanultam.

Bogve mondtam el a ferjemnek,hogy megkarcoltam az autonkat(azt hittem nagyon ki lesz akadva,mert uj auto,es nem volt olcso)Teljesen higgadtan kozolte, hogy sokkal rosszabbra szamitott,az auto javithato es orul,hogy nekem nem esett bajom.

2013. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:
Már van nekem is saját autóm , ő kért arra hogy álljak be
2013. okt. 19. 19:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!