Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 1 hónapja kaptam...

Mit tegyek? 1 hónapja kaptam jogsit és apa megengedte hogy én álljak be a kocsijával (audi a3) és tolatás közben neki tolattam az oszlopnak és elég csúnyán összetört a kocsi hátulja?

Figyelt kérdés

Azt mondta apa hogy többet nem ülhetek a kocsijába !

Hogyan engeszteljem ki ?


2013. okt. 19. 16:17
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%
meg az a rohadt oszlop a hibás, mi a francnak áll ott
2013. okt. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%
8! és akkor mindig csak körbe-körbe közlekednének vele? (1,5 hónapos a jogsim, minden nap vezetek. Mert kell. Jól is néznék ki, ha 1 évig nem tolathatnék:) )
2013. okt. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
0%
az azért elég gáz, hogy nem tudsz tolatni 1 hónapos jogsival... hogy engedtek így át? még ha egy csaj írta volna ki a kérdést, azt mondom "oké", bár sosem értettem, hogy miért kell mindenkinek vezetnie, olyannak is, aki nyomorék hozzá (mint pl te). nem csodálom, hogy apád pipa rád. én sem engednélek többé a saját autóm volánja mögé.
2013. okt. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
56%

Olyan nincs, hogy valaki nem tud autót vezetni, sok retardált -értsd: valóban szellemileg visszamaradott- cigánynak is van jogsija, vezetnek, és nincs kétnaponta hír a TV-ben, hogy "retardált cigány gázolt halálra blabla".

Olyan van, hogy a szarrágó autóoktatók nem tanítják meg a delikvenst rendesen vezetni. Sajnos ezen az 580 km. kötelező levezetése se fog segíteni.

2013. okt. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
Kérj tőle még párszor bocsánatot, és mondd neki, hogy nagyon sajnálod, stb. Ennél többet szerintem nem tehetsz. Esetleg vehetsz még néhány órát az autósiskolában, ahol tanultál, hogy legyen rutinod. De egyedül ne vezess még, és ha nem érzed a kocsi széleit és tolatnod kell, kérj meg valakit, hogy hátulról csápoljon, hogy meddig mehetsz még. Én anno mindig így tolattam, és már nagyon jól megy egyedül is. Ha nagyon szűk helyre kell beállnom, akkor előtte kiszállok, és megnézem mennyi hely van, aztán szépen beállok. Nekem ez működik. 26N
2013. okt. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
27%
24es: nincs teljesen igazad, ugyanis a jó autóvezetéshez kellenek bizonyos képességek, mint pl a térlátás, a térben való gondolkodás (tolatásnál ha balra akarom kitenni a seggét akkor merre is kell tekerni a kormányt), valamint leginkább gyors helyzetfelismerő és probléma megoldó képesség - és ezek sajnos sok embernek NEM adatnak meg (és ez nem tanulható), így sok ember alapból ALKALMATLAN autóvezetésre.
2013. okt. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó, ez olyan mintha azt mondanád: Sok ember alapból alkalmatlan apának, mert esetleg dugáskor félreszúrja a f.a.szát. Micsoda baromság már ez? Ha hülyeséget csinál a hallgató, meg kell vetetni vele a pluszórákat, és gyakorolni. Nemde?
2013. okt. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
100%

Nézd tesó, valamikor meg kell tanulni tolatni :D (lehet ha máskor adta volna oda a kocsit rosszabb is történt volna)

Előfordul apád is tudja, ne aggódj

Jól tetted hogy tőled tudta meg és az a lényeg hogy nem lett nagyobb baj.

2013. okt. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
0%
nem érted a vezetés összetevőit. van, amit meg lehet tanulni, persze, mint hogy hogyan kell indexelni, hogyan kell sebességet váltani. de jól KÖZLEKEDNI akkor sem fog megtanulni valaki, aki alkalmatlan rá, ha 10ezer km-t levezettetsz vele, mert egyszerűen nincsen meg hozzá a képessége! nézzél már szét az utakon, hány nyomorék akadályozza a forgalmat a bénázásával! ez ugyanaz, minthogy nem mindenkiből lesz élsportoló egy sportágban, mert bár példának okáért el tudja rúgni a labdát a focipályán, de attól még nincs meg hozzá a képessége, hogy aranylabdás focista legyen - és ezer órás gyakorlás után sem lesz meg, ha nincs meg hozzá a tehetsége. a jó autóvezetéshez is TEHETSÉG kell és igenis sokakból ez hiányzik. a te hasonlatod nagyon primitív volt, de remélem így már felfogod, hogy miről beszélek, amikor azt mondom, nem mindenki való volán mögé.
2013. okt. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:

Utolsó hagyjad már szegény kérdezőt meg akinek írtad...

Nem mindenki tolathat/vezethet elsőre olyan tökéletesen mint te...

2013. okt. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!