Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eljegyzés után szakitás? Járt...

Eljegyzés után szakitás? Járt már valaki igy?

Figyelt kérdés
Szoval a következő a szitu: 5 éve vagyunk együtt a párommal és 21 vagyok, ő 24..tavaly megvolt az eljegyzés, utána összeköltöztünk..nem tisztel, nagyon csunyán beszél velem, a szexuális életünk nulla...nemtudom mitévő legyek..tudom, hogy el kéne akkor döntenem, azt, hogy akkor elhagyom, minek egy ilyen kapcsolat?? de egyszerüen nemtudom, nem merem megtenni, szeretem, összeköt bennünket a sok év, a há amit együtt rendeztünk be, szoval sokminden..nem mindegy 5 évet csak ugy kivágni az ablakon...volt valaki hasonlo helyzetben??

2013. szept. 22. 10:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
78%

Ne maradj vele semmiképp! Én is 5 évig voltam kapcsolatban egy olyan emberrel, aki leginkább magával törődött, bár sokszor volt kedves is, de az nem elég. Meg voltak más problémák is, azt most inkább le se írom. A szakítás után a barátok is mentek vele, de én nem bánom, mert akkor azok sose voltak az enyémek. Mindennek lehordott engem barátok, családja előtt, hónapokig bele voltam betegedve. Aztán szép lassan, mikor összejöttem a mostani párommal, kezdett egyre kevésbé érdekelni a dolog. Nem foglalkozok vele, mert ezt én nem érdemeltem tőle, csináljon, amit akar, és vigye a szánalmas barátait is, nem érdekel. Csak a párommal és az én, és a mi közös barátainkkal foglalkozok, a többiek meg magasról le vannak sz@rva.

Az elején nagyon nehéz lesz, ezt elárulom, és lehet, hogy vissza fogsz vágyni, de NE TEDD!!! Én soha nem fogom megbánni, hogy visszaadtam a gyűrűt, különben nem lenne ilyen csodálatos életem a mostani párommal! Adj te is erre lehetőséget magadnak!

2013. szept. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
78%
Ja igen, és a mostani párom alig várja, hogy eljegyezhessen, az előzőnek meg 3 és fél év kellett, mire rá tudta venni magát...
2013. szept. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Pontosan én is igy vagyok, hogy ur isten, itt vagyok fiatal és szorakoznom kéne, ehelyett a anyossal kávézok, meg a fakanál van a kezemben, háztartást vezetek, amit gymond nem bánok, mert csak az én javamat fogja szolgálni, de....FÉLEK!!!!
2013. szept. 22. 13:19
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy gyáva, dobd ki. Képes lennék csak azért szenvedni ki tudja, hány évig és esetleg egy boldogtalan kapcsolatba gyereket is szülni, hogy megmutasd a világnak? A világ nagy ívben tesz rád.
2013. szept. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Igen, a nővérem. 6 év után szakítottak úgy, hogy már 3 éve együtt éltek és az eljegyzés is megvolt. A testvérem akkor volt 24. Háromszor szakítottak és próbálták újra, én bátorítottam, hogy végleg szakítson, mert nincs értelme és még nagyon fiatal ahhoz, hogy eldobja magától az életét. Még megtalálhatja a boldogságot.

27 éves és fél éve volt az esküvője egy másik férfival. Boldogabb, mint valaha.

2013. szept. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Igen, én jártam már így, én vagyok a nő. 4,5 évig voltunk együtt, ebből 3 évet együt is éltünk, a negyedik évben kérte meg a kezemet és utána kb. fél évre szakítottam. Nálunk nem volt az, mint náltaok, hogy csúnyán beszélt volna velem, vagy rosszul bánt volna velem, semmi látható változás nem volt. Ennek ellenére is egyszer csak jött egy erős érzés, hogy nem vagyok jó helyen és nem ez a helyes út. Nagyon gyötrelmes időszak volt, két hónapig örlődtem, hogy mit csináljak, mert mégis csak 4,5 év, stb. Én bátor voltam, léptem, és nem bántam meg.

25 évesek voltunk ekkor.

2013. szept. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!