Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eljegyzés után szakitás? Járt...

Eljegyzés után szakitás? Járt már valaki igy?

Figyelt kérdés
Szoval a következő a szitu: 5 éve vagyunk együtt a párommal és 21 vagyok, ő 24..tavaly megvolt az eljegyzés, utána összeköltöztünk..nem tisztel, nagyon csunyán beszél velem, a szexuális életünk nulla...nemtudom mitévő legyek..tudom, hogy el kéne akkor döntenem, azt, hogy akkor elhagyom, minek egy ilyen kapcsolat?? de egyszerüen nemtudom, nem merem megtenni, szeretem, összeköt bennünket a sok év, a há amit együtt rendeztünk be, szoval sokminden..nem mindegy 5 évet csak ugy kivágni az ablakon...volt valaki hasonlo helyzetben??

2013. szept. 22. 10:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
50%

"tavaly megvolt az eljegyzés, utána összeköltöztünk"

Ehhez nem is kell mit hozzáfűzni, legközelebb ügyelj a sorrendre, nem véletlenül pártolják olyan sokan az együttélést :)

2013. szept. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%

Márpedig, aminek "lejárt a szavatossága", azt kár őrizgetni, attól még penészes marad.

Kíváncsi volnék, hogy az összeköltözés előtt is ilyen volt-e vagy gyökeresen megváltozott.

2013. szept. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%

Igen.Lakva ismerjük meg egymást.

Nagyon fiatal vagy hozzá,hogy leragadj egy rossz kapcsolatban,ami idővel még rosszabb lesz.

Add vissza a gyűrűt,és lépj.

2013. szept. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%

biztos többen voltunk olyan helyzetben hogy egy kapcsolat jó volt, majd kiderült már nem az..nemhiába mondják lakva ismered meg a másikat.Te megismerted, tudod mire számíthatsz az elkövetkező 50 évben, ezt szeretnéd ami most van?


De 21 évesen odaláncolni magad valakihez akivel nem jó.. csak mert 16 évesen összejöttetek? butaság szerintem.

Persze csak akkor, ha Te nem gondolod úgy h ennél azért jobb társat érdemelsz az élettől.Ha megelégszel ezzel, illetve h a szexuális életed 21(!!) évesen már nulla, akkor maradj vele, amúgy meg nem érdemes, egy életed van neked is.

2013. szept. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Szívesebben mennél hozzá és lennél boldogtalan még x évig, amíg ő nem dob ki téged? Te tudod...
2013. szept. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten ilyen volt igen.. tudtam..csak tudjátok bennem mindig az volt, hogy kitartok mellette!! nemtudom, hogy fel tudnm e dolgozni ezt a szakitást igy.. nagyon sok áll vagy bukik...ugy érem, hgy teljesen depresszios leszek..
2013. szept. 22. 10:18
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ismerek lányt, aki volt már menyasszony... Nem is egyszer... Szakíts nyugodtan, az 5 évet meg nem dobod ki az ablakon, hiszen ennek az öt évnek voltak szép pillanatai, szerettétek egymást, emlékezz rá úgy, hogy jó volt, de mivel most már nem jó, lépned kell. 21 évesen még ne számolgasd, hogy "jajj nincs időm új kapcsolatba kezdeni, segítség".

L/22

2013. szept. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Te úgy szemléled a dolgot: "nem mindegy 5 évet csak ugy kivágni az ablakon"

Én azt mondom: inkább vágd ki az ablakon a fenébe azt az 5 évet, minthogy egy életet leélj szenvedésben egy olyan ember mellett, akivel nem vagy boldog!

2013. szept. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehet h depressziós leszel a szakítás után pár hétig vagy hónapig - ha nem szakítasz akkor pedig egy éveken/évtizedeken át megalázott (csúnya beszéd) és elhanyagolt (nulla szex) nő leszel.

Kitartani egy társ mellett jóban rosszban nagyon szép dolog, csak nem a rossz társ mellett kell kitartani, hanem amellett aki megérdemli.

2013. szept. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Engem apám terrorizált 18 éven keresztül, míg el nem költöztem. Meg is szakítottam vele minden kapcsolatot.

Jó, nem ugyanaz, de akkor is, te ráadásul még bőven találhatsz normális férfit, aki megbecsül, én új apát aligha szedek össze :D Ne sajnáld azt az öt évet, tapasztalatszerzés mindenkinek kell, és az emlékek veled maradnak úgy is.

2013. szept. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!