Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi miatt bontottátok fel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt bontottátok fel az eljegyzést? (Ti vagy ismerősötök)

Figyelt kérdés
Volt már egy "betelt a pohár" vagy csak félreismertétek stb...?

2013. márc. 1. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nővéremék. 6 év után szakítottak, rájöttek, hogy nem illenek egymáshoz. 3 évig jártak jegyben. Abban az évben lett volna az esküvő, amikor szakítottak, de pénzügyi okok miatt el lett tolva azt követő évre..hálisten.
2013. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a vőlegényem talált magának, szebbet, jobbat.
2013. márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert testvérem rájött, hogy sose volt szerelmes igazán, csak közel 10 év után már ragaszkodik az ember. Inkább baráti szeretet volt ahogy ő elmesélte.
2013. márc. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert az eljegyzéssel azt hitte, hogy bebiztosítja magát, ezért folyamatosan lelki terrorban tartott, megalázott, és volt egy majdnem megcsalás is... Ezt nem bírtam, így léptem. Életem legjobb döntése volt, azóta lett új párom, akihez 3 hét múlva feleségül megyek!
2013. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem ment. 19 éves voltam, amikor összejöttünk, 21 évesen mentem egyetemre, addig minden rendben volt, másodéves voltam, amikor eljegyzett. Nem tudott bízni bennem, megbirkózni a helyzettel, hogy csak hétvégén találkozunk(előtte együtt éltünk, tényleg imádtuk egymást)Egy durva veszekedés odáig fajult, hogy nekivágott a falnak, bántott is, ami miatt kijött megint a pánikrohamom. Akkor szakadt el bennem valami úgy igazán. Kibékültünk, megpróbáltuk századszorra is, de sose ment igazán. Átmentünk se veled se nélküled kapcsolatba, aminek tényleg kínkeservesen tudtam csak véget vetni, nagyon sok sírás, és erő kellett hozzá, hogy lezárjam.Megszakítottam vele minden kapcsolatot, különben még most se tudtam volna elfelejteni, igazi pokol volt. Utána majd 2 évig hiába volt más, mindig őt kerestem mindenkiben. Aztán megérkezett az életembe a Férfi:) Majdnem 2 éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, mindig is rá vártam:) 5 hónap után jegyzett el, utána rögtön külföldre költöztünk:) Nyáron, vagy következő tavasszal szeretnénk összeházasodni:)
2013. márc. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

saját tapasztalat: 20 évesen az akkori párom eljegyzett. utána nagyon megváltozott. úgy gondolta, hogy a tulajdona vagyok, ellenőrzött, el akart tiltani a barátaimtól, úgy gondolta ha el akarok menni velük engedélyt kell kérnem, és majd ő eldönti elmenetek e vagy sem. ok nélkül féltékenységi jeleneteket rendezett, üvöltözött. majd megcsalt engem, és mikor azt mondtam, hogy szakítani akarok, pofon vágott. végül ő is kapott tőlem egyet, és ezzel nyomatékosítottam, hogy velem nem bánhat így! én nem leszek olyan nő aki tűri hogy verje a barátja, férje. még akkor sem ha egyedül maradok örökre. akkor könyörgött, majd ordítozott hogy nem fogok kelleni egy pasinak se. nem érdekelt. csak menekülni akartam tőle. elhagytam.


életem legjobb döntése volt. 24 évesen megismertem életem szerelmét. azóta ár összeházasodtunk, és nagyon boldogok vagyunk:)


ismerős: egy régi osztálytársam: 5 és fél évet volt egy pasival aki eljegyzést gyereket esküvőt ígért neki, de még csak össze se volt hajlandó költözni. kényelmes volt neki a szülőkkel akik mindent a segge alá tettek. végül ahogy elkezdett a srác dolgozni, kezdte elhanyagolni a csajt, alig találkozott vele, és meg is csalta. ezért szakítottak.


27/N

2013. márc. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!