Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Csak szeretőnek...

Mit tegyek? Csak szeretőnek vagyok jó

Figyelt kérdés

Évek óta nincs egy normális kapcsolatom se mert senki nem akar tőlem komolyat, vagyis aki akarna azzal én nem akarok. Csúnya dolog amit most teszek de ez van. Megismerkedtem egy házas nővel és elkezdtünk találkozgatni is, csak beszélgetni de már szexre is használjuk egymást. Idő közben beleszerettem és felajánlottam neki, hogy lehetne közöttünk több is de azt válaszolta, hogy nem akarja. Én tudom, hogy akarja csak nem mer a férje elé állni. Egyszer közölte velem, hogy a férje nem foglalkozik vele, boldogtalan és a szex se jó vele. Mondtam neki, hogy ketten kitaláljuk hogyan mondja el neki vagy majd én, de nem. Hogyan győzzem meg? Mindentől fél.

28/F


2013. szept. 19. 13:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

amiket írsz (több házas nőnek vagy/voltál szeretője) azokból egy valami rí le, de nagyon!


Az, hogy tipikusan a lelki romjaikban lévő nőkre vagy ráállva. Nincs ezzel gond, csupán annyi, hogy ezek a romjaikban lévő nők melletted csak megvigasztalódnak, és ha a seb begyógyult, tovább állnak, kvázi ugródeszkaként használva téged egy normális kapcsolat kialakításához!


Inkább egy lelkileg stabil nőt kéne keresnek, ha normális kapcsolatot akarsz!

2013. szept. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. Ha ez a lány is így látná a dolgokat, mint te, ki sem kellett volna írnod a kérdést.

Harmadjára vagy szerető és még mindig nem tanultad meg, hogy egy pótlék vagy? Te magad is írod: "Csak szeretőnek vagyok jó". Hát ember. Aki k.rvának áll, ne csodálkozzon, ha megb... .

Látszólag semmi oka nincs annak, hogy vele maradjon, de azért megkérdezem... Nem vagy véletlenül csóró? Már bocsánat, de ha az anyagiakat vette figyelembe ez a csodás hölgy, mikor férjhez ment, akkor nyilvánvaló, hogy azóta sem változtak a preferenciái, így keresett egy kiegészítést. Te vagy a kiegészítés. Csak épp belezúgtál. Így lehet nagyot koppanni.

15. voltam.

2013. szept. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Hát ez gáz. Jó dolog a szerelem meg a lelkitárs szindróma ,de tudd hogy ez még ha ajándék is az élettől (mert minden szerelem az) oka van még hozzá nagy tanulni valóval.Nem mondom ,hogy hagyd el mert bizonyára van oka ,hogy fontos neked ,de míg tart is a kapcsolat tudd ,hogy nem vesz téged olyan szinten komolyan ,hogy el hadja az urát.Ha még is megtenné a nyomás hatásásra akkor
2013. okt. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
sem lennél jobb helyzetbe ,mint az ura.Előbb utóbb veled is megtenné még akkor is ha egyből rá jössz.Akkor is hülyére leszel véve.Nem hiszem hogy neked erre szükséged van.Ha szereted akkor úgy fogadod el ahogy van így a démonjával együtt meg azzal ,hogy más is használja :) néha (tök mindegy mit mond a csaj)akkor még együtt lehettek egy ideig és kiélvezhetitek a dolgot ,de ha eljön a búcsú ideje akkor eljön és te mehetsz tovább az emlékekkel.Ebből az egészből azért érdemes kihallani azt hogy van neki párja és még is félre ment magyarul egy gyáva ember és nem hiszem,hogy ilyet akarnál magadnak hosszú távra feleségnek.Én nő vagyok ,de még soha nem volt olyan hogy akkor zártam volna le egy kapcsolatot ha már megvolt az új pasi SOHA.Ellenkezőleg mindig volt gyász idő majd utána kezdtem el keresgélni :) GYERMEKEID ANYÁNAK MEG GONDOLOM VÉGLEG NEM ILYET. Ami szép meg jó az oké ,de azon felül semmi "használd te is őt ahogy ő téged" és egyébként meg te is élheted az életed mellette úgy ahogy akarod kellemest a hasznossal :) és inkább arra figyelj hogy ebből mit kell megtapasztalnod tanulnod használd ki és ha már úgy érzed ,jobban fáj mint amennyire jó tiplizz nem lesz következménye semmi :)28/N
2013. okt. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Még valami nézd meg ezt a filmet (akár vele:) talán jobban érteni fogod tudom hogy dicaprio meg minden de kb ugyen ez pepitába és figyeld a reakcióit :P

[link]

2013. okt. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!