Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Csak szeretőnek...

Mit tegyek? Csak szeretőnek vagyok jó

Figyelt kérdés

Évek óta nincs egy normális kapcsolatom se mert senki nem akar tőlem komolyat, vagyis aki akarna azzal én nem akarok. Csúnya dolog amit most teszek de ez van. Megismerkedtem egy házas nővel és elkezdtünk találkozgatni is, csak beszélgetni de már szexre is használjuk egymást. Idő közben beleszerettem és felajánlottam neki, hogy lehetne közöttünk több is de azt válaszolta, hogy nem akarja. Én tudom, hogy akarja csak nem mer a férje elé állni. Egyszer közölte velem, hogy a férje nem foglalkozik vele, boldogtalan és a szex se jó vele. Mondtam neki, hogy ketten kitaláljuk hogyan mondja el neki vagy majd én, de nem. Hogyan győzzem meg? Mindentől fél.

28/F


2013. szept. 19. 13:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Agresszív a férj? Gyerekek vannak? Vagy mások véleményétől tart?
2013. szept. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
65%
ugyan kérlek ... csak szeretőnek kellesz neki, ha már belepiszkítottál a házasságába legalább ne rúgd szét
2013. szept. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Marylu ***** válasza:
35%
Álitsd válasz elé vagy te vagy ő, mert ez hosszútávon senkinek sem jó. Ha azt mondja te akkor együtt áljatok a férje elé. Ha meg nem téged választ az nem tul jo a te szempontodbol. Probálj akkor uj életet kezdeni nem egyszerü az biztos de hát más választásod nagon nincsen
2013. szept. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nincsenek gyerekek. Nem agresszív a férj csak munkamániás meg idegeskedik mindenen. Annyira elkényelmesedett, hogy azt hiszi a nőnek csak annyi kell, hogy egy kis pénzt adjon neki meg havomta egyszer szépen szóljon hozzá. Azt se veszi észre a vén marha, hogy megcsalják.
2013. szept. 19. 13:54
 5/25 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem tud dönteni.
2013. szept. 19. 13:55
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira rossz lenne a férjével már tőled függetlenül is otthagyta volna (tapasztalatból mondom). A legtöbb nő akit ismerek nem a szex miatt lépett félre, hanem mert nem kapott otthon elég törődést, de ettől még szerették a párjukat, csak kellett valaki aki törődik velük. Ha eddig nem hagyta el, valószínűleg nem is fogja. Szerintem keress magadnak egy szingli barátnőt, mert hosszútávon csak magadnak ártasz egy ilyen viszonnyal, ahol mindig csak második lehetsz.
2013. szept. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
hoppá: "vén marha" ... megismétlem, csak szexre kellesz a nőnek, elégedj meg vele ... és még a férje által biztosított státuszra is szüksége van
2013. szept. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged szeretne és a házasságát/férjét már nem, akkor tudna dönteni. Ha nem tud dönteni, ez elég ok, hogy ne folytasd vele. Csak az idődet pazarlod.
2013. szept. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát itt a feleség az inkorrekt.

Miért gondolod, hogyha elszakítod a férjétől, veled is másképpen fog bánni.


Ha férfi vagy, nem féltelek.

Gombház leszakad, a helyébe ezer is akad akár egy házzal odébb is.

2013. szept. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Onkontroll! "szexre is hasznaljuk egymast" A testi aktust az erzelmek inditjak el, itt nem hasznalni, hanem tisztan, oszinten kell erezni ahhoz, hogy letre jojjon pl.
2013. szept. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!