Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan heverjem ki, hogy csak...

Hogyan heverjem ki, hogy csak szeretőnek kellettem?

Figyelt kérdés

Elsősorban leszögezem, hogy férfi vagyok, de ugyanaz a sablon történet fordult elő velem, ami a fiatal lányokkal és az idősebb házas emberekkel, csak ugye fordított felállásban.

Én 24 éves vagyok, a nő meg 30. Sokáig hitegetett, hogy majd elválik, és ilyen meg olyan életet fogunk élni együtt. Elhúzta előttem a mézes madzagot. (nyílt házasságban éltek)


Nem is tudom hogyan kérdezzem. Olyan emberek (inkább lányokkal fordul elő szerintem) véleményére lennék kíváncsi, akik hasonló szituban vannak/voltak.


Hogyan tegyem magam túl rajta? Én tiszta szívvel szerettem. És nagyon fáj, hogy sok-sok hónapon keresztül hazudott nekem. És még most sem zárta le a kapcsolatot, hanem hagyta hogy én találjam ki, hogy mégsem akar elválni.


Tudom hogy le kéne zárnom, de addig mégsem tudom, amíg tőle nem hallom, hogy nem akar elválni és új életet kezdeni velem.


(a kapcsolatba is csak úgy tudott belecsalogatni, hogy azt mondta el fognak válni a férjétől!!! különben nem is kezdtem volna kapcsolatot egy férjes asszonnyal!)


2012. márc. 3. 11:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

akkor azt mondta azért nem tudnak könnyen elválni, mert közös vállalkozásuk van. stb.


de elég sok ideje vagyunk együtt, és látom hogy meg se próbálnak elválni.

2012. márc. 3. 11:45
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Közös vállalkozás... hát... Gondolom sose szerette a férjét, csak kihasználta, érdekből házasodott, számtalan ilyen nő van, undorító. Érzelmekre, szenvedélyre meg valószínű mégiscsak szüksége van, és így oldja meg.

Azért mert közös vállalkozásuk van, attól még elválhatnának...


Felejtsd el, ne foglalkozz vele! Nem érdemli meg, hogy további időt és érzéseket pazarolj rá! Legközelebb tényleg ne kezdj házas nővel, csak ha már aláírták a válást! Úgyis azt fogja hazudni, hogy majd elválik, közben eszében sincs. Ha azt mondaná, hogy nem válik el, és veled csak játszani akar, akkor nem kapna meg... Óvatosan tehát!


Keress inkább egy rendes lányt!

2012. márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
tovább kéne lépnem, de nem akaszthatok le bármelyik sarokról egy olyan lányt akivel összeillünk.
2012. márc. 3. 11:58
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt kellene megértened, hogy vele sem illesz össze, hiszen nem téged választott. Bármennyire is azt érzed, ti összeilletek, a tények nem ezt mutatják. Ha ezt belátod, könnyebb elszakadni. Sajnos nem szeret, el kell fogadd.
2012. márc. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kiheverni?

Először. Elfogadod, hogy ennek a nőnek te ennyit értél. Így volt, nem másképp. Jó, hogy felismerted.

Másodszor. Nem fogadod el, hogy te csak ennyit érsz. Ami történt az nem a te általános megmérettetésed, hanem adott időben, adott szituációban adott emberek között létrejött kapcsolatok eredménye.

Harmadszor. Megnézed, mit tanulhatsz a történtekből. Ha hasznosítod a tapasztalataid, még pozitívan is kijöhetsz az egészből.

Negyedszer. Új célokat keresel magadnak, új dolgokba vágsz bele.

2012. márc. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Még, hogy nem találsz olyan lányt, akivel nem illettek össze? Vele gondolom csak titokban találkoztatok és minden édesnek tûnik, lakva lehet, hogy másképpen értékelnéd!

Hagyd a szivedet lenyugodni és új életet kezdeni, ne is keresd!

2012. márc. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog elválni és őszintén megmondom, ha el is válna, akkor se működne. Te most egy izgalmas kaland voltál, de ha jönnének a szürke hétköznapok, téged is átejtene. Szerintem ő jól elvan a férjével, de kereset egy kis izgalmat.
2012. márc. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

NE VICCELJ, KI FOGOD HEVERNI!!!!

24 éves vagy ,nem 34,vagy 44, lesz még egy csomó nő az életedben.

Ez volt a tanulópénz! Legközelebb nem kezdesz férjes asszonnyal.

Gondolj bele, ha te lettél volna a férj helyében, mit éreznél?

Idő kell, de túljutsz rajta, hidd el!

43/nő

2012. márc. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ki fogod heverni,nyugi :)


OFF: kicsit viccesnek találom hogy ha fordított eset lenne,ha a kérdező lány lenne már elmondták volna mindenféle r.ibinek.. hogy miért nem tudott várni amig elálik,belemászott a kapcsolatba.stb... De a kérdező férfi,csak együtt érző kommentek vannak..Érdekes

2012. márc. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%

43/ nő vagyok.

Igen,ezért utaltam én is a férjre,hogy mit érezne ha őt csalnák meg...

Tényleg ,a férj tud rólad,kérdező?

Mert még vele is számolnod kell,ha kiderül...nemcsak magaddal...

2012. márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!