Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan heverjem ki, hogy csak...

Hogyan heverjem ki, hogy csak szeretőnek kellettem?

Figyelt kérdés

Elsősorban leszögezem, hogy férfi vagyok, de ugyanaz a sablon történet fordult elő velem, ami a fiatal lányokkal és az idősebb házas emberekkel, csak ugye fordított felállásban.

Én 24 éves vagyok, a nő meg 30. Sokáig hitegetett, hogy majd elválik, és ilyen meg olyan életet fogunk élni együtt. Elhúzta előttem a mézes madzagot. (nyílt házasságban éltek)


Nem is tudom hogyan kérdezzem. Olyan emberek (inkább lányokkal fordul elő szerintem) véleményére lennék kíváncsi, akik hasonló szituban vannak/voltak.


Hogyan tegyem magam túl rajta? Én tiszta szívvel szerettem. És nagyon fáj, hogy sok-sok hónapon keresztül hazudott nekem. És még most sem zárta le a kapcsolatot, hanem hagyta hogy én találjam ki, hogy mégsem akar elválni.


Tudom hogy le kéne zárnom, de addig mégsem tudom, amíg tőle nem hallom, hogy nem akar elválni és új életet kezdeni velem.


(a kapcsolatba is csak úgy tudott belecsalogatni, hogy azt mondta el fognak válni a férjétől!!! különben nem is kezdtem volna kapcsolatot egy férjes asszonnyal!)


2012. márc. 3. 11:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Vond le a tanulságot, és ezentúl senkinek ne adj várakozási időt. Előbb a régi kapcsolatot kell lezárni, aztán újat kezdeni.
2012. márc. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

De, ő lezárta a kapcsolatot, mert nem vált el, nem téged választott. Ember, állj a talpadra és keress hozzád való lányt. Ne férjes asszonyt, hanem korodbeli lányt. Találsz, mert vannak elegen.


EGyébként tényleg érdekes, hogy ha lány lennél, már szétalázott volna mindenki....de ettől függetlenül ez így lett jó, megtudtad, milyen is valójában.

2012. márc. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!