Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Csak szeretőnek...

Mit tegyek? Csak szeretőnek vagyok jó

Figyelt kérdés

Évek óta nincs egy normális kapcsolatom se mert senki nem akar tőlem komolyat, vagyis aki akarna azzal én nem akarok. Csúnya dolog amit most teszek de ez van. Megismerkedtem egy házas nővel és elkezdtünk találkozgatni is, csak beszélgetni de már szexre is használjuk egymást. Idő közben beleszerettem és felajánlottam neki, hogy lehetne közöttünk több is de azt válaszolta, hogy nem akarja. Én tudom, hogy akarja csak nem mer a férje elé állni. Egyszer közölte velem, hogy a férje nem foglalkozik vele, boldogtalan és a szex se jó vele. Mondtam neki, hogy ketten kitaláljuk hogyan mondja el neki vagy majd én, de nem. Hogyan győzzem meg? Mindentől fél.

28/F


2013. szept. 19. 13:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Hozzáment az öregúrhoz, mert mellette majd nem lesznek anyagi gondjai. Hát azok éppen nem is lettek, lett helyette más bajuk. Nincs elvileg semmi, ami mellette tartaná, mégis az ő felesége. Van még kérdés?
2013. szept. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akarja elhagyni a férjét, mert ha akarná, már rég megtette volna. Pláne hogy nem is agresszív, tehát nincs mitől félnie. A te szempontodból mindegy is, hogy miért nem akarja elhagyni (pénz, státusz, szeretet, összetartozás), az a lényeg, hogy veled szexen kívül egyebet nem akar. Ezt is nem azért akarja tőled, mert téged szeret, hanem csak azért mert otthon nem kapja meg olyan mértékben mint szeretné. Ez egyszerű szeretői viszony. Ha neked ez így elég, akkor hajrá, ha többre tartod magad ennél, akkor hagyd ott és lépj tovább.
2013. szept. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

#4 kerdezo kommentje.



Barátom ez tipikus. A jo ember halara gürizi magát,fingani sincs ideje,közen a minden napos plázázást,maniküröztetést meguno luvnya nejecske más időtoltés után néz. Ahelyett hogy hálás lenne hogy elvan tartva a pi.csá.ja és pihenésre ösztökélné a férjét,megcsalja. Te vagy a marha ha azt hiszed a kényelmes életet otthagyja miattad :D Annyit azért mégse ér egy jo dugás barátom...arrol nem.is beszélve hogy ha te választas elé allitod elfog kuldeni a francba ugyanis talál majd minden ujára egy ujabb marhát aki x ideig elszorakoztatja.

2013. szept. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

:) cuki vagy!

Tudod általában, ha egy nő nem érzi jól magát a kapcsolatban, ki szokott belőle lépni! Ez a férfiakra már kevésbé igaz!

Ellenben ha a nő azt mondja, hogy nem érzi jól magát a kapcsolatban és ennek ellenére sem lép ki belőle, ott más okot kell keresni a maradásra...pl. jól van tartva, olyannyira, hogy amíg a férj dolgozik, neki jut ideje veled ke-félgetni és feltöltődni!

2013. szept. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Az életében gond volt: nem volt szex, nem volt gyengédség. Most, hogy jöttél, van az is. Megjavult, ami elromlott. Hülye lenne ezen az állapoton változtatni.

Ha az ember jól választ párt magának, nem 2-3 férfiból/nőből kell "összekaparnia" minden olyan tulajdonságot, ami őnagyságát kielégíti és boldoggá teszi. Ha te lennél számára az ideális társ, nem csak sunyiban találkozna veled, hanem felvállalna, és elválna. Csakhogy tőled se kap meg mindent, ezt látja előre. De így már - ha több férfiból is , de - összeállt kis élete nagy puzzle-je. Hülye volna kiszedni egy darabot is belőle.


Tapsold meg életed szerelmét, ez az a nő, akire te oly' nagyon vársz. :)

20L

2013. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
jah és a legjobb az egészben, hogy még te akarsz választás elé állítani mást! A nőnk kell ez esetben választania, hiszen ő jár két utat. De gyanítom, ha ezt így előadod neki, a problémád magától is megoldódik, mert leépít egy ilyen fenyítésre! Akkor már nem a lepedőbikája leszel, aki mellett szórakozik, hanem a kis, fenyegetőző görcs,aki idegesíti,az meg kinek kell!
2013. szept. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Azért mert most 1 héten 1-szer belenyomja a körmeit a seggedbe azt hiszed, hogy olyan pótolhatatlan dolgot adsz, amitöl majd boritja a házasságát? Vagy gondolod, hogy ilyen érzelmeket nem élt még meg a férjével? Vagy ilyen érzelmeket nem fog megélni a te utódoddal?


Elég naiv vagy.

2013. szept. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
te szegény!
2013. szept. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Marylu ***** válasza:
Tipikus válasz. Az öreg úr a pénz miatt jó te a szex miatt. Honnan tudod ha veled össze jön nem lesz más, mert aki egyszer megcsalta a párját az megcsalhat ezer mást is föleg igy ha idős úr a férje és pénze van és semi más
2013. szept. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

De ez se foglalkozik vele, írtam, hogy nem boldog mellette. Velem legalább tud beszélgetni amiről csak akar. Olyan a kisugárzásom, hogy sokan megbíznak benne, például rá is tudtam hatni. Egy ideje nem találok magamnak párt csak lány barátokat és rajta kívül még két házas nőnek voltam a szeretője (nem dicsekedni akarok csak így alakult) de egyikkel se terveztem sok mindent. Őt nagyon megszerettem. Mindenféle téren illünk egymáshoz és jól állunk egymásnak. Ha engem is megcsalna akkor így járnék, de nehéz megcsalni mert hamar rájövök ha valami nincs rendben. Csaltak már meg de csak 1 alkalom jött össze nekik a tudtom nélkül, a másodikon már én is megjelentem, előtte voltak megérzéseim. Jelzem, hogy az a barátnőm a végén bevallotta, hogy csak megpróbált összejönni velem, hogy elfelejtse az exét de nem sikerült a terve.

Van pénze a pasinak de azért annyi nincs, hogy vele maradjon. Szóval nem milliárdos meg nem is normális (ismerem), nem érdemli meg azt a lányt. Nagyon nem.

Nem gondolom, hanem tudom, hogy ilyeneket nem élt meg a férjével és soha nem is fog.

2013. szept. 19. 22:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!