Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit, hülye voltam 13/L...

Kicsit, hülye voltam 13/L (többi lent) h kérjek bocsánaatot?

Figyelt kérdés
Nagyon beteg vagyok ... elkaptam a vírust. és lándzsás utifüvet kell szednem amit ki nem állhatok!!!!!!!! annyira édes é fujj! Éss anya dolgozik.:)mi ketten nagyon jól kijövünk.. én SOSE hazudok neki , és ő sem nekem! Viszont , én most ugye egyedül vagyok itthon , és anya felhívott hogy be vettem e a gyógyszert én meg kapásból rávágtam h igen.. És történt már ez 2ször.. És anya nem hitte el xd és akkor kérzte hogy hol van a gyógyszer , én meg nemtudtam .. Nem cseszett le csak azt mondta hogy : vegyed be:) ... És annyira lelkismeret fúdolásom volt.. h hazudtam édes anyukámnak..:( sosem szoktam de nem tudom hogy h kérjek bocsánatot...

2013. szept. 18. 11:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is mondd meg neki hogy nem vetted be és ennyi. Nem fog megharagudni.

Egyébként egy rakat másik ugyanolyan hatású folyadékot lehet venni mint a Lándzsás útifű szirup. Szerintem beszéld meg vele és vegyetek egy másikat (ha jól tudom van málnás és karamelles is, hátha az jobban ízlik majd XD).

2013. szept. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy így gondolod.. :) (utolsó elötti.) utolsó pedig :) BVETEM azt a zaros gyógyszert csak nem akartam! xd És azt mondtam anyunak hogy bevettem pedig nem , és ő ezt ne hitte el.. És mondtam hogy najó oké tényleg nem vettem be.. És ő erre azt mondta JÓ akkor vegyed be a gyógyszered , és erre én okéé...:/ és bevettem , csak most lelki gondjaim vannak az miatt hogy hazudtam.. és nem tudom hogy hogyan kérjek bocsánatot..:( És köszi ha elgogy a lándzsás utifű akkor majd megmondom hogy próbálkozzunk valami finobb (pl málnás vagy milyen) ízű köhögés elleni sziruppal.:):D
2013. szept. 18. 12:40
 13/18 anonim ***** válasza:

Máskor védd ki a helyzetet azzal,hogy megkéred a dokit írjon fel mást helyette.

Nekem is van olyan gyógyszer amit utálok, a doktornő nagyon szívesen felír helyette mást aminek ugyanaz a hatása.

2013. szept. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)tippeket!
2013. szept. 18. 13:43
 15/18 anonim ***** válasza:

A gyerekek sosem akarják bevenni a gyógyszert, ezt az anyák tudják. De szerintem legközelebbi gyógyszerbevételnél mondd, hogy ne haragudjon, amiért korábban azt mondtad, hogy bevetted, mikor nem is.


Amúgy én IMÁDOM a lándzsás útifüvet :D

2013. szept. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Amugy a lándzsás utifüvet én is imádom. :)
2013. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
én is beteg vagyok :3 mármint lelkileg xd
2013. szept. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szegény. :(
2013. szept. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!