Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az élet? Mindig...

Miért ilyen az élet? Mindig csak kihasználnak 10 évig voltam egy férfival aki nem becsült meg nem vett el mindig az anyja meg a fia volt a fontosabb hogy éljem ezt túl?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Azért, mert egy férfinak nem te voltál a legfontosabb, még nem az életet kell hibáztatni.

Lépj túl rajta, keress mást, aki jobban megérdemel.

2013. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Tudom, közhely, de azt használják ki, aki hagyja magát. Én is sokszor jártam így, bár 10 évig nem tartott egyik kapcsolatom sem, de nem is a párkapcsolatokra gondolok, hanem általában az emberi kapcsolatokra. Sokat nem írtál, de valószínű, hogy jólelkű, jóindulatú vagy, és ezt igen sokan kihasználják, sőt rövid időn belül természetesnek veszik. Nem akarlak bántani, félre ne érts, de minden két emberen múlik. Lehet, hogy nem kellett volna 10 évig hagynod magad, hanem vagy bekeményíteni, vagy az illetőt válaszút elé állítani.
2013. aug. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Detto ez a helyzet velem is csak engem a nők használnak ki. Érzelmileg mindig hülyét csinálnak belőlem, túl beleélem magam a kapcsolatokba. Tudom, hogy változtatni kéne de egyszerűen ilyen vagyok, és csak reménykedem, hogy egyszer találok olyat aki értékeli.
2013. aug. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a rossz ha az embert kihasznalják érzelmileg ha érzések vannak benn és becsapjak
2013. aug. 26. 19:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Korábban én is azt hittem,hogy az életben az egyik legfájóbb tragédia,amikor az szúrja beléd a kést,akit a legjobban szeretsz a világon.Ez nem így van.Vannak ennél fájóbb tragédiák és csalódások,amiket túl kell élnünk.Túl éljük,mert erősek vagyubk,ha igazán akarjuk.Akkor egy ilyen alakon is könnyű túllépni.Nem érdemel meg téged,és kész.Sokkal jobbat tartogat számodra a sors.
2013. aug. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Nos, magadnak adj egy képletes pofont, és kezd el tisztelni magad ;)
2013. aug. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%

mindig annyi szeretetet es tiszteleet kapsz amennyit elvarsz magadnak.

nem szerencse hanem onbecsules kerdese a dolog.

Ha vannak elveid normaid es ertekeid es ezekhez ragaszkodsz akkor nem sodrodsz az arral es a ferfiak tisztelni fognak.

Nem kell mindenbe belemenni es elfogadni.

En nagyon eros karakter vagyok es soha nem lepem tul a sajat elveimet es erkolcsi szabalyaimat.

Minden parkapcsolatomba vittem ezt igy soha nem hasznalt ki senki sajat megerzesem szerint.

Ferjhez akarsz menni? akkor vard ezt el es beszelj rola a parodnak.

2013. aug. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kifejezetten áldozat típusú emberek, amit hamar észre lehet venni. Őket ahogy lehet, kihasználják. Ne hagyd magad! Tíz évig pedig nem szabad leragadni egy férfi mellett, aki azt sem tudja, mit akar.
2013. aug. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!