Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti csajok nektek hogy esne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti csajok nektek hogy esne? Tovább lent

Figyelt kérdés

Lehet csak én fújom fel a dolgot,de már nagyon szarul esik.

Nektek,hogy esne ha a pasitok közölné veled,hogy neki az anyja fontosabb mint te,és jobban szereti.de az anyja is szereti nagyon többet törődik az anyja a fiával mint az élletárásával.

Meg látni is hogy mindig együtt vannak,beszélgetnek boroznak stb.ezzel nincsen baj,hogy jóba vannak,de ez már nekem rossz,velem meg alig törődik:( kicsit rossz.vagy csak én reagálom túl???



2012. okt. 3. 17:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%

Nekem volt régen egy pasival kapcsolatom, sulis voltam még, tehát csak hétvégén tudtunk találkozni, akkor is péntek este, szombat és vasárnap késő délutántól kora estig. A pasi otthon élt a szüleivel és történt, hogy egyik hétköznap nem kellett dolgoznia menni és felvetettem az ötletet, hogy mi lenne, ha találkoznánk délután? Ő közölte velem, hogy amióta együtt vagyunk, azóta ő milyen keveset van otthon a szüleivel és inkább nem jön.

Hát, nem voltunk sokáig együtt!

Mondjuk számtalan más oka is volt a szakításunknak.

Természetes dolog, hogy egy embernek nagyon fontosak a szülei az életben, hisz nekik köszönhetjük az életünket, meg ők neveltek fel, de azért eljön az a pont, amikor a szülőnek el kell engedni a gyerekét, a gyereknek pedig a szüleit. Tisztelni, szeretni kell őket azután is, hogy a gyerek párt talál magának, de van egy határ. És a te pasid ezt a határt szerintem túllépte. Meg kéne beszélni vele ezt a problémát.

2012. okt. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szereti az anyját, ez normális. Csak éppenséggel máshogy, nem szabadna különbséget tenni, hogy kit jobban, barátnőt, vagy anyát, egyszerűen lehetetlen.

Elég szomorú, ha a te pasid ilyet tud állítani, hogy az anyját jobban szereti...

Ha jót akarsz magadnak, mielőbb kiszállsz.

2012. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
már meg beszéltem vele.. olyan mintha féltékeny lennék az anyjára,mivel az is vagyok nem hazudok.de már annyira szarul esik..:( mindenki azt írja,hogy én fújom fel,de nekem nem azzal van bajom hogy joba vannak,de amit le művelnek a viselkedéssel.rossz:( meg mikor kimegyek a barátommal beszélgetni,mert egész héten nem beszéltem vele már jön utánunk,most is,hogy elköltözzünk hálaistennek hétvégén:) még mondta az anyja de oda megyek meg ünnepeljem veletek oké kedves gesztus,de a mi kettőnk lakása és mi ketten szeretnénk ünnepelni.mikor bezzeg rólam volt szó hogy hadd mennyek át 1 napig,nem lehetett.az anyja is féltékeny rám.meg furán néz rám..:(
2012. okt. 3. 17:53
 4/18 anonim ***** válasza:

Aki társat választ az azzal él, tervez, gondolkodik....

Én csak azt tudom írni ami nekem természetes volt és sok millió más embernek is: "...azért elhagyja a férfiú az apját és anyját és ragaszkodik feleségéhez..."

Sajnos az élettársi kapcsolat kissé felhígítja a feleség-

férj fogalmát, de attól még ez érvényben kellene lenni ahhoz hogy jól működjön minden.

Senki nem mondta hogy tagadd le vagy ne segíts a szüleiden

-mielőtt valaki megkövezne- természetesen az egészséges határokon belül.

Ez azt jelenti hogy kölcsönösen elfogadjuk egymás szüleit, és azok is a társamat.

2012. okt. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
végre egy normális válassz:) köszönöm,mind kettőtöknek:)
2012. okt. 3. 17:54
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem is értem hogy lehet ilyet barátnöt és anyát máshogy szeretünk,nem?hát én a helyedben dobnám.
2012. okt. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
ennek a beszélgetésnek nem szabadott volna megtörténnie. nem kell és nem is lehet az anya illetve a társ iránt érzett szeretetet egymáshoz méricskélni. ha ő ezen elgondolkodott, erre jutott és ezzel szembesített téged, az nem jó jel, ott valami nincs rendben. szóvá tetted, h miért van ennyit az anyukájával v hogy veled is megbeszélhetné azokat a dolgokat, amiket vele v pontosan hogy és legfőképp miért történt ez a kinyilatkoztatás? amúgy rosszul esne. de ha már eddig eljutnék egy férfival, valószínűleg tovább nem is erőltetném. nem is annyira azért, mert zavar, h az anyukáját jobban szereti, hanem azért, mert keveri és egybemossa a "kétféle" szeretetet.
2012. okt. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
:) de tudjátok,nem az a baj hogy szeretik egymást jó:) oké persze természetes,de amit le vágnak mikor végez a barátom a munkával elé megy meg karolva mennek késő estig beszélgetnek kint én meg le vagyok szarva..:( elmennek együtt koncertekre jo nincs vele baj,de a barátomnak a pasija is furcsálja már szóval nem csak én..:)
2012. okt. 3. 17:57
 9/18 A kérdező kommentje:
ja és a legdurvább az hogy héfőn volt a 3.évfordulónk,vettem pezsgőt ünnepelni,azt hittem tökre jó lesz minden,erre az anyja ki jön hogy ő is kér pezsgőt ezzel nincs bajom nem sajnálom,de meg itta az egész üveget és ő beszélt a dolgairól na az egész napnak annyi be jöttem de a barátom meg az anyja nem vették észre magukat,be jöttem este 10 kor ők hajnali 1 kor hát örültem és sírtam,persze másnap a barátomnak menni-e kelet dolgozni,mindig ott van a nyakunkba az anyja. idegesítő-.-
2012. okt. 3. 18:02
 10/18 anonim ***** válasza:
ezt én is "furcsállom" már. érdekes. nem mondom, h abnormális, de azért nem köznapi, annyi szent. mennyi idős a brátod? anyukája egyedül neveli?
2012. okt. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!