Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti csajok nektek hogy esne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti csajok nektek hogy esne? Tovább lent

Figyelt kérdés

Lehet csak én fújom fel a dolgot,de már nagyon szarul esik.

Nektek,hogy esne ha a pasitok közölné veled,hogy neki az anyja fontosabb mint te,és jobban szereti.de az anyja is szereti nagyon többet törődik az anyja a fiával mint az élletárásával.

Meg látni is hogy mindig együtt vannak,beszélgetnek boroznak stb.ezzel nincsen baj,hogy jóba vannak,de ez már nekem rossz,velem meg alig törődik:( kicsit rossz.vagy csak én reagálom túl???



2012. okt. 3. 17:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
sorry, most látom, h élettársa van :)
2012. okt. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
a barátom 21 éves,az anyja 43 és nem egyedül.van neki élletársa.:) de az anyja a barátjának is meg mondta hogy neki a fia az első. és pont ezt mondom,hogy a barátja is furcsálja a helyzetet:) a pasija amúgy 32 éve én meg 20:)
2012. okt. 3. 18:07
 13/18 A kérdező kommentje:
Igen :)
2012. okt. 3. 18:07
 14/18 anonim ***** válasza:
ne haragudj, ha bántó az őszinteségem, de talán hasznos lehet neked. a barátod annyira anyuka kicsi fia, h csodálom, h egyáltalán hajlandó elmenni tőle és összeköltözni veled. bár nem hiszem, h ettől minden megoldódna, továbbra is átjárnak majd egymáshoz és együtt fognak lógni. az a baj, h a pasid egyelőre nem tudja, h milyen szerelemmel szeretni egy nőt (igen, szerintem nem csak arról van szó, h az anyukáját jobban szereti, hanem, h nem szeret eléggé téged), ő az anyjához ragaszkodik, nem hozzád. én nem bírnám azt végigcsinálni, amit te, tuti szakítanék, még ha szeretném is.
2012. okt. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy énsem bírom...( mindennap sírok 1 hete ide jöhettem,hozzájuk ami tök jó,de amit itt látok,már bánom az egészet..:'((
2012. okt. 3. 18:28
 16/18 anonim ***** válasza:
nyilván szereti az anyját...ez így van jól... de az már nem, hogy JOBBAN...mint a párját....
2012. okt. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez természetes...
2012. okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
59%

szerintem ez így normális. én azon sértődnék meg, ha azt mondaná, hogy fontosabb vagyok neki, mint a saját anyja .. milyen ember az ilyen

amúgy meg más dolog a szeretet és a szerelem, gáz, ha ezzel ő nincsen tisztában. nem is lehet összehasonlítani, hogy melyikőtöket szeret jobban

2012. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!