Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerető voltam 2 éven keresztü...

Szerető voltam 2 éven keresztül. Most, hogy szabad lett az illető már nem kellek neki! Szerintetek miért?

Figyelt kérdés
A kedves azt mondja,hogy ki nyílt előtte a világ! De közben a felesége is csalta! Szét váltak útjaik! Ő meg most élné a szinglik életét! Ki tartottam mellette,most meg dob!

2013. szept. 16. 10:43
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
81%

Mert ennyi eszed van!

Általában nem kell a szerető, csak ürítésre használják. Örül hogy nyugodtan kiélheti magét végre.

2013. szept. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
85%
Ez lesz a tanulópénz. Ne kezdj nős férfival. Nem azért válik el, hogy újra bekösse a fejét.
2013. szept. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Nem örül! Legalább is annak nem,hogy a felesége is a másik pasit választotta. Annak lehet,hogy ki élheti magát! De lelkileg egymásra találtunk! És nem feltétlenül az ürítés volt a lényeg! Már többször próbáltam eltünni az életéből,de egy idő elteltével keres megint.És tudom,hogy bánja,hogy nem veszem fel a telefont!
2013. szept. 16. 10:55
 4/52 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom ismét egy kamu kérdés. Provokáció.

Ha mégis igaz, így jártál. Plusz örülj, hogy megszabadultál ettől a suttyótól. Ha a felesége mellett szeretőt tartott, később melletted is tartott volna.

2013. szept. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
97%

Igen, tipikus. Amikor nős férfi volt, jó volt neki a titkos kapcsolat veled, izgalmas volt, te is az voltál neki. Így házas emberként is tudott kinek udvarolni, volt kivel hancúrozni. Most, hogy hivatalosan is felvállalhatna, így már nem kell neki ez az egész.

Felejtsd el a manust, mindentől szabadulj meg ami rá emlékeztet, lépj tovább. Kezdj új életet, semmilyen kapcsolatot ne tarts meg vele.

Legfőképpen pedig tanulj a történtekből. Az még hagyján, hogy nős pasival nem kezdünk, de a lényeg, hogy olyan pasival nem kezdünk, aki nem mer minket felvállalni, aki nem tud/nem akar nekünk teljes életet biztosítani!

2013. szept. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
73%
Azért nem kellesz neki, mert a házassága éppen elég volt, nem akar többé kalitkában élni, mert úgyis szabadulni akar majd onnan. Gondolod, ha annyira jó lett volna neki a házasság intézménye, akkor megcsalta volna a feleséget? Nem akar még egy ilyet, valahol igaza van... Örül, hogy végre nem kell senkinek sem megfelelnie, hagyd békén. Én megértem. Csak téged nem, hogy mégis mit képzeltél?
2013. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
70%
Persze, szeretett. Nem ürített. :)
2013. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
98%
Te kérdező, ha akarna valamit tőled, akkor igenis felvállalna, nem más nők szoknyája után futkosna. Nem vagy te neki a lelkitársa. A feleségét is csak azért sajnálja, mert vége a kényelmes életnek. Most őszintén, hogy lehetsz lelki társa egy olyannak, aki inkább szingli, mint hogy téged tegyen boldoggá ország-világ előtt? Neked ilyen egy lelkitárs? Elég érdekes, ha te ezt élvezed.
2013. szept. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Képzeltem,hogy boldog leszek vele! Ha már most nem vagyok az! Nekem is van családom! Tudom ez így még gázabb! És igen azt is tudom,hogy nem tudnák megbízni benne! De mégis kell,mert bele szerettem!
2013. szept. 16. 11:02
 10/52 anonim ***** válasza:
96%
Akkor a két csaló közül csak az egyik lett boldog. :)))
2013. szept. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!