Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerető voltam 2 éven keresztü...

Szerető voltam 2 éven keresztül. Most, hogy szabad lett az illető már nem kellek neki! Szerintetek miért?

Figyelt kérdés
A kedves azt mondja,hogy ki nyílt előtte a világ! De közben a felesége is csalta! Szét váltak útjaik! Ő meg most élné a szinglik életét! Ki tartottam mellette,most meg dob!

2013. szept. 16. 10:43
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem szerelem. Csak azt hiszed, hogy az. Nem szerethetsz valakit, aki így bánik veled. Kapaszkodsz belé, mert amiben élsz az nem kielégítő a számodra, abból a kapcsolatból kilépni nem mersz, és nehéz találni hosszabb távra szeretőt. Neked ez kényelmes volt, megszoktad és most sért, hogy ő szabad és élvezi a szabadságát, te pedig még mindig olyan kapcsolatban ülsz, amiben nem vagy boldog és még csak nem is vígasztal meg. Szerintem magadon kell gondolkodnod, és nem ezen a férfin.
2013. szept. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
54%

tudod mindenki azt kapja amit megerdemel.

Igy jartal nem veletlen

orilj ennyivel megusztad

2013. szept. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
70%
MErt csak "arra" kellettél neki.. Ez a szeretők sorsa. Kár volt annak lenned....
2013. szept. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
85%
hát, itt az ideje kilépni az életéből...
2013. szept. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
89%
Ne haragudj, de olyanokkal, akik tudatosan szeretői státuszban vannak évekig, mások férjeivel fekszenek össze, nem tudok együtt érezni. Mivel nem miattad vált el, hanem mert a feleség is félrement, és talált mást ehelyett a gerinctelen féreg helyett, nem is volt valószínű, hogy kapásból újra lecövekel ahelyett, hogy csajozna egyfolytában. Gondolom neki nem jelentett ez a 2 év túl sokat, de jó volt, hogy valaki mindig kéznél van, ha éppen unja a házaséletet.
2013. szept. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
71%
Nem fog olyan nőt választani aki félrelépett. Hogyan bízna meg benne? magában sem bízik csak az nem zavarja.
2013. szept. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
94%
Egyenlőre nem olvastam el a többi választ ... az én véleményem az ,hogy a párod most tényleg örül annak ,hogy fellélegezhet , kötöttségektől mentes lehet . Biztos sérti a hiúságát az is ,hogy a felesége (is !) csalta . Beléd minden bizonnyal nem volt szerelmes ,hiszen akkor most is veled lenne ,nem a szárnyait nyitogatná . Valószinűleg arra kellettél neki ,hogy feldobd a mindennapjait . Ez van ... kezdj új életet ,és legközelebb szingli férfit válassz !!!
2013. szept. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
76%
*... Most olvasom ,hogy te is házas vagy .Szépek vagytok mondhatom ! Neked is előbb a saját életedet kellett volna rendezned ! Ne haragudj ,de nem tudlak sajnálni ! A csalfa embereket mélységesen elítélem ,számomra arra nincs magyarázat,kifogás .
2013. szept. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
51%
Nem irok semmit, mert nem szeretnem megserteni az erzelmeidet, de tudd, hogy bearanyoztad a napomat! ;)
2013. szept. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
76%
Semmit sem vethetsz a szeretőd szemére. Egyformák vagytok. A zsák, és az ő foltja.
2013. szept. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!