Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerető voltam 2 éven keresztü...

Szerető voltam 2 éven keresztül. Most, hogy szabad lett az illető már nem kellek neki! Szerintetek miért?

Figyelt kérdés
A kedves azt mondja,hogy ki nyílt előtte a világ! De közben a felesége is csalta! Szét váltak útjaik! Ő meg most élné a szinglik életét! Ki tartottam mellette,most meg dob!

2013. szept. 16. 10:43
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
36%
Mert egy kalap sz*r, egy értéktelen cafat hús vagy, azért nem :)
2013. szept. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
A "kalap sz*r"-os hozzászólást köszönöm! Biztos egy inteligens ember írta! A többiek hozzászólásait is köszönöm! Azokból legalább kiderül,hogy normálisok is olvassák a kérdéseket! Mindenkinek van igaza,de a helyzetet én éltem át és csak arra voltam kíváncs,hogy mit tennétek a helyemben!?
2013. szept. 16. 16:09
 33/52 anonim ***** válasza:
87%

A helyedben a következőket tenném:

-Megpróbálnám helyrehozni a házasságomat ...

-Leülnék a férjemmel átbeszélni(akár sokadjára is a dolgokat ) ,nem csak benne keresném a hibát ,hanem magamba néznék ,vajon én is mindent megtettem-e a házasságunkért ...

-Ha végképp nem működik a dolog,elválnék

-Keresnék egy SZINGLI társat magamnak !

A jelenlegi helyzetben pedig az (ex)szeretővel végérvényesen lezártnak tekinteném az elmúlt két évet !

2013. szept. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
52%

Mennyi álszent ember....és mennyi kárörvendő...

Csak nehogy egyszer veletek is történjen ilyen. Még ha akaratotokon kívül is.

Kérdező te meg felejtsd el az a pasit! Ha szeretet nehéz lesz de muszály vagy megtenni. Vagy tedd rendbe a házasságod vagy válj el .

2013. szept. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
77%

Hogy vállaljon fel, ha férjnél vagy és együtt is vagytok a férjeddel?

Lehet, ha elválnál együtt lehetnétek a "szeretőddel" vagy kivel.

2013. szept. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudlak sajnálni, sőt...egy korábbi kommentelővel értek egyet, miszerint "bearanyoztad a napomat"

Pont olyan vagy, mint az a "nő" aki miatt elhagyott engem és a három kicsi gyerekét a férjem.

Remélem Ő is úgy jár majd mint te, jól kihancúrozza magát, aztán dobja. Azzal a különbséggel, hogy nekem nem kellene már a férjem. Sok szerencsét, ebből tanulsz most.

2013. szept. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
83%

"de egy idő elteltével keres megint.És tudom,hogy bánja,hogy nem veszem fel a telefont!"


Ez nem jelent többet, mint ami: te vagy a könnyebben elérhető. Nem kell körülkakaskodni, udvarolgatni, elvinni ide-oda, dürrögni, násztáncot lejteni. Magyarul kéznél vagy.


Amikor nem veszed fel a telefont, persze, hogy bánja.

Legalább annyira, mintha nem tudna hirtelen venni egy kávét, vagy meginni egy pofa sört.


De könnyen túlteszi magát rajta: ha nem, hát nem. Ennyi.

2013. szept. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
71%

37/37 vagyok.


Még annyit tennék hozzá, hogy te magad fogalmaztad meg a státuszodat az ő életében: "szerető voltam".


Tehát: nem szerelem.


Óriási különbség!


Zárd le magadban, ha tudod.

Lépj tovább.

Felejtsd el.

2013. szept. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
28%
Most itt hol van írva az, hogy a kérdező házas? Ki lett törölve az a kommentje vagy én vagyok ilyen vak?
2013. nov. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó, igen vak vagy...

24-nél van, amit keresel!

2013. nov. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!