Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerető voltam 2 éven keresztü...

Szerető voltam 2 éven keresztül. Most, hogy szabad lett az illető már nem kellek neki! Szerintetek miért?

Figyelt kérdés
A kedves azt mondja,hogy ki nyílt előtte a világ! De közben a felesége is csalta! Szét váltak útjaik! Ő meg most élné a szinglik életét! Ki tartottam mellette,most meg dob!

2013. szept. 16. 10:43
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
58%

szia, én több mint egy éve vagyok a szeretői státuszban, és én is elítéltem akik megcsalták a párjukat, de irdatlan szerelmem lett és reménykedem hátha összejövünk, elhagyni nem tudom , de nála is ott a feleség de folyton csalja.

bár mi nem sokat beszélgetünk :D

2014. márc. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
53%

Jó régi sztori. Ne hallgass rájuk a szeretőm most szerelmes belém én közben meg az exem szeretője lettem!! Tudnak egymásról!! De csak az exemmel vagyok "jóba:)..

:D Közben a volt férjem is udvarol de én leszarom mind mert egy fiatal sráccal járok edzeni és tök jól elvagyunk.

Minden jót neked! És próbáld kerülni az ilyen helyzeteket lélekromboló, kihat a családodra, nem éri meg egyszerűen!!! Ne legyél játékszer, irányítsd te a sorsod hogy közhelyeket is írjak.:))

2016. dec. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!