Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerető voltam 2 éven keresztü...

Szerető voltam 2 éven keresztül. Most, hogy szabad lett az illető már nem kellek neki! Szerintetek miért?

Figyelt kérdés
A kedves azt mondja,hogy ki nyílt előtte a világ! De közben a felesége is csalta! Szét váltak útjaik! Ő meg most élné a szinglik életét! Ki tartottam mellette,most meg dob!

2013. szept. 16. 10:43
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
77%
Miért nem dolgoztál azon ,hogy jobb legyen a férjeddel a házasságod ?
2013. szept. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
73%

Cicu, zavar, hogy a mindkettőtök s..zar élete van, de a pasid már kilépett a posványból, vagyis segítettek neki kilépni. Te meg ugyanabban a posványban vagy, csak már a kósza numera sem fog feldobni. :-D

Ideje végre a felszín alá nézni és revideálni a posványt...

2013. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
76%
Most akkor ha azt mondja, kellesz neki, elválsz, ha nem, maradsz a férjeddel? Kicsit sem érzed magad szánalmasnak?
2013. szept. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:
És ha a kedves férjem nem érdemli meg a szeretetemet? Minden más fontosabb mint én-mi!
2013. szept. 16. 14:17
 25/52 A kérdező kommentje:
Amúgy meg én sem gondoltam,hogy ilyen szituba fogok keveredni! Így hozta a sors. Sőt megvetettem a csalfákat! És igen én is csalfa lettem! Szembe köpni nem fogom magam,de szerintem nem én vagyok az egyedüli ember aki máshol talált plusz boldogságot! Amiből most keserűség lett! De kinyílt a szemem és tudom,hogy nem a mostani életem kell tovább éljem!
2013. szept. 16. 14:24
 26/52 anonim ***** válasza:
86%

"És ha a kedves férjem nem érdemli meg a szeretetemet? Minden más fontosabb mint én-mi!"


Akkor talán nem kéne vele lenni, erre még nem gondoltál?

2013. szept. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
79%

"A kérdező kommentje:


És ha a kedves férjem nem érdemli meg a szeretetemet? Minden más fontosabb mint én-mi!"


Micsoda ostoba megközelítés ez? És ha férjed sokkal jobbat érdemel, mint te? ez nézőpont kérdése!

A szeretődnek nem kellesz, a férjedet meg les.z.arod...érdekes nő vagy te! Futsz azután a szekér után, mai nem vesz fel, ami meg felvett, arról meg minden áron le akarsz ugrani...

2013. szept. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
61%

A 15 ös nél ott a pont!

Én is hasonlót akartam írni, de ő nagyon jól megfogalmazta.


Annyit hozzátennék,valószínű azért nem rohan hozzád,mert nem szeretett igazán.Ha pedig újra házasodna,olyannal tenné,akivel már nem eleve úgy kezdte,hogy mindkettő csalta a párját,ráadásul még a felesége is őt...

2013. szept. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
86%

Szép kis kalamajka.

Szerintem kezdj tiszta lappal. Férjednek add meg az esélyt, hogy olyan asszonyt találjon, aki szereti és megbecsüli.

A szeretőd már lelépett. Ott túl sok mindent nem tudsz tenni.

Értékeld a férjed annyira, hogy adj neki esélyt, hogy szerelmet találjon. És értékeld magadat is annyira, hogy ne kelljen hazugságban élned.

2013. szept. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
79%
A férfit elhagyta a felesége egy másik férfiért, nehogy a férjed is elhagyjon téged. Ha kinyílt a szemed, hogy nem ezt az életet kell éljed, akkor válj el a férjedtől, legyen nagy a szád egyedül is, annak, akinek a szeretője voltál nem kellesz, ezt fogd fel.
2013. szept. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!