Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit, hülye voltam 13/L...

Kicsit, hülye voltam 13/L (többi lent) h kérjek bocsánaatot?

Figyelt kérdés
Nagyon beteg vagyok ... elkaptam a vírust. és lándzsás utifüvet kell szednem amit ki nem állhatok!!!!!!!! annyira édes é fujj! Éss anya dolgozik.:)mi ketten nagyon jól kijövünk.. én SOSE hazudok neki , és ő sem nekem! Viszont , én most ugye egyedül vagyok itthon , és anya felhívott hogy be vettem e a gyógyszert én meg kapásból rávágtam h igen.. És történt már ez 2ször.. És anya nem hitte el xd és akkor kérzte hogy hol van a gyógyszer , én meg nemtudtam .. Nem cseszett le csak azt mondta hogy : vegyed be:) ... És annyira lelkismeret fúdolásom volt.. h hazudtam édes anyukámnak..:( sosem szoktam de nem tudom hogy h kérjek bocsánatot...

2013. szept. 18. 11:39
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
a gyógyszert nem vettem be....
2013. szept. 18. 11:42
 2/18 A kérdező kommentje:
már igen , de mielőtt anya hívott.. nem
2013. szept. 18. 11:42
 3/18 anonim válasza:
81%

Egyszerűen mond el neki az igazat.

Szerintem, ha ilyen jó viszonyban vagytok ebből nem lehet semmi baj. :)

Amugy meg, én is beteg vagyok. XD

2013. szept. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

ja ő tudja , bocs csak már fogalmazni sem tudok normálisan xd , Tudja és már 2ször lebuktam , hogy hazudtam... jóó ez kicsi hazugság , és ő is röhög rajta hogy milyen hülye vagyok , ogy nem akarom bevenni a gyógyszert mert nincs jó íze , csak remélem nem hiszi azt hogy én egy HAZUG MER vagyok ..

JOBBULÁST!:D neked mi a bajod?

2013. szept. 18. 11:49
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Én is beteg vagyok sztem az a lenyeg hogy bevetted
2013. szept. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

:( csak hülyén érzem magamat. A végén azt hiszi h nem lehet bennem bízni.. Neked is jobbulást!

:)

2013. szept. 18. 11:51
 7/18 anonim válasza:
51%
Szia, a legelső vagyok, amugy nem tudom, hogy egy vírust sikerült-e bekapnom, vagy talán csak szimpla megfászás, de úgy folyik az orrom... no meg fáj a torkom, nem tagadom azt sem, hogy a hőm is ,magasabb a kelleténél, és a tüsszögést und köhögést sem tagadom meg. XD
2013. szept. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Uhh.. az gáz.. Én már javuló félben vagyok.. csak, köhögök , mert tüsszögök.
2013. szept. 18. 11:55
 9/18 anonim válasza:
Az jó, de én még csak tegnap óta vagyok itthon, ez az egy nap is elég volt nekem, hogy kiolvassam a maradék 200 oldalt a Harry Potter és a titkok kamrájából. :)
2013. szept. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%

Jó olvasni, hogy vannak még tisztességes emberek, akik belátják a hibájukat, lelkifurdalásuk van, és mindenáron szeretnék jóvá tenni a hibájukat.

Csak így tovább!


Ezen sose változtass. :)

2013. szept. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!