Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Gáz Ez a Név?

Szerintetek Gáz Ez a Név?

Figyelt kérdés
Potykievicz Bernadett.
2013. szept. 16. 21:16
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, nehogy lecseréld.
2013. szept. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de nem gáz. Egyébként ha meg akarod változtatni, bármit felvehetsz, kivéve ami ritka név (Kovács, Szabó) vagy történelmi (Széchenyi, Kossuth) vagy külföldi (Smith, akármi). De ezeket is szabad, ha volt ilyen felmenőd és igazolni tudod.
2013. szept. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Az gáz, ha Melegh Karcsi a neved. (van ismerősőm, bár a keresztneve más, de nem vagyok gonosz). :)
2013. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Nem gáz :) Csak arra is gondolj, hogy most megváltoztatod a vezetékneved, aztán tegyük fel 10 év múlva férjhez mész, akkor megint? ;) Addig már "nem bírod ki" ? A név hangzása "gáz" számodra, vagy esetleg apukáddal nem jössz ki, ezért nem szeretnéd hordani a nevét?
2013. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 Gyémántlány ***** válasza:

Szerintem semmiképp ne változtasd meg a neved! Karakteres, különleges, ettől vagy te az, aki vagy!

Ha nem annyira tetszik, mert hosszúnak tartod, vagy ilyesmi, írd a füzeteidre, hogy Betti, vagy Detti (ahogy becéznek) meg a dolgozatokra, és akkor egy idő után mindenkiben rögzülni fog, hogy így szereted, így kell szólítani téged. De te magadnak akkor tudni fogod, hogy te azért Bernadett vagy. Jó dolog az ilyen, hidd el. Néha kellemetlen tud lenni, de alapvetően elég klassz érzés érezni, hogy te valamiben különleges vagy. Legyen az a neved, vagy bármilyen más tulajdonságod, ami másnak nincs. :))

2013. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
a Potykievicz-el nem fognak csúfolni? (Bocsánat ha rosszul választottam el.)
2013. szept. 19. 21:45
 27/37 A kérdező kommentje:
a szerelemben nem lesz emiatt hátrányom?
2013. szept. 19. 21:52
 28/37 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy? :) Nekem a keresztnevem volt gáz, megváltoztattam 22 évesen és nem bántam meg, nagyon szeretem. De most csak akkor változna a neved, ha apukád megváltoztatná a sajátját, így aki a nevét viseli és kiskorú, annak automatikusan változna a neve, valamint, ha anyukád felvette a nevét, akkor az övé is. Engem sokat csúfoltak a keresztnevem miatt, ezért utáltam, itthon nem is mertem elmondani se. Ha csúfolnak, ne hagyd magad, te is találj ki kreatív dolgokat a felbujtó ellen. Aki meg szerelmes lesz beléd, azt nem fogja érdekelni a vezetékneved.
2013. szept. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Én max a ty-t venném ki belőle, hogy Pokievicz maradna. De amúgy hány éves vagy bazki, hogy ilyen baromságokat kérdezel, hogy nem-e lesz a szerelemben hátrányod miatta? Már miért lenne? Meg nem-e fognak csúfolni. Ha már tudsz írni-olvasni-számítógépezni, akkor már fel kellett volna, hogy tűnjön, ha csúfolnak. Vagy kire gondolsz, ki csúfolna?
2013. szept. 20. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

A válaszokból, melyek azonnal a keresztnév meg változtatására vonatkoztak, kitűnhet számodra, hogy nem furcsa senkinek a vezetékneved.


Egy érdekes lengyel név. A helyedben utánanéznék, hogy édesapám őse hogyan került Magyarországra. Lehet, hogy még Bem apóval jött, mint az én egyik ősöm. :)

2013. szept. 20. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!