Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan neheztelek a férjemre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan neheztelek a férjemre, hogy miközben én tüdőgyulladással küzdök idehívta a mestereket és nekiálltak fúrni- faragni úgy, hogy a szekrényekről se nem pakolták le a dolgokat, se nem takarták le fóliával és most vastagon belepett a por mindent?

Figyelt kérdés
Én éppen orvosnál voltam és arra jöttem haza, hogy vastagon áll a por mindenütt. Jártányi erőm sincs takarítani, kétoldali covid tüdőgyulladásom van, minimális erőkifejtés után légszomjam van.

ma 11:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Igen, ennek nem most van az ideje. Tüdőgyulladás idején az egyik legrosszabb a poros közeg. Jobbulást!
ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
80%
Mondd meg a férjednek, hogy azonnal takarítson, vagy hívjon és fizessen valakit, aki kitakarít. Te egyáltalán nem vagy olyan állapotban, hogy ezt elvégezd, ráadásul pont nem tesz jót az sem, ha a poros lakásban gyógyulsz. Jobbulást!
ma 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha egyedül megoldja, en leszarnám, de ha elvárja hogy takaríts, az más !
ma 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Ez gondolom, előre meg volt beszélve. A mesterek nem ugranak azonnal, de még csak pár napon belül sem.

Nem hiszem, hogy direkt pont a te betegségedre időzítette. Nyilván senki sem tudta, hogy beteg leszel.

Sajnos ilyen a mesterek nagy része, meg sok férfi is, hogy egyáltalán nem figyelnek oda a tisztaságra.

ma 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%
És??? Majd ő letakarítja Ica néni, ne tessen már dühöngeni b**a meg 🙄
ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

És kijelentette a férjed, hogy azonnal állj neki takarítani?

Betegen az ágyban fekszel, nem azt lesed, mi poros. Majd a férjed feltakarítja vagy feltakaríttatja.

A szakikat nagy munkákhoz hetekkel, sokszor hónapokkal előbb kell általában kihívni és ha x időn belül mondod le, még ki is számlázzák. Ha meg nem, akkor “csak” szimplán várhatsz még pár hetet.

ma 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Megadnád a mesterek elérhetőségét, akik aznap kivonulnak és nekiállnak dolgozni?
ma 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
Hisztizel mert nem körülötted forog a világ
ma 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

És végeztek is, annyi idő alatt, amíg orvosnál voltak?

Nekem is kéne elérhetőség, azonnal jönnek, és pár óra alatt végeznek :)

ma 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem jogosan a fentebb leírtak miatt
ma 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!