Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Facebookon posztolok, azt...

Ha Facebookon posztolok, azt hogy kell csinálni hogy a szövegben néhány szó vastagon legyen kiemelve?

Figyelt kérdés
Hiába szerkesztem meg a telefon jegyzetében úgy ahogy én szeretném, ha beillesztem a poszt szövegét a Facebookon már nem lesz vastagon szedve, egyforma lesz minden szó. Köszönöm ha segítesz!

tegnap 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
tegnap 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ki nem állhatom az ilyen "formázott" vagy dizájnos szöveget... Az más, ha normál formázott karakterek, ezek nem azok.
tegnap 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2/2-nek. Nem olyat akarok csak egy-egy szót simán félkövér betűvel, a Word szövegszerkesztőben ez a neve.
tegnap 22:10
 4/4 anonim ***** válasza:
De az ilyen helyeken csak speciális betűkkel lehet megoldani, amik csak hasonlítanak az eredetiekre. Tehát a vastagon szedett A betű nem A betű, hanem gyakorlatilag egy szimbólum.
tegnap 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!