Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan neheztelek a férjemre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan neheztelek a férjemre, hogy miközben én tüdőgyulladással küzdök idehívta a mestereket és nekiálltak fúrni- faragni úgy, hogy a szekrényekről se nem pakolták le a dolgokat, se nem takarták le fóliával és most vastagon belepett a por mindent?

Figyelt kérdés
Én éppen orvosnál voltam és arra jöttem haza, hogy vastagon áll a por mindenütt. Jártányi erőm sincs takarítani, kétoldali covid tüdőgyulladásom van, minimális erőkifejtés után légszomjam van.

ma 11:44
1 2
 11/19 Metionin ***** válasza:
85%
Hát ha ennyi esze volt, hogy nem takarta le a cuccokat, akkor álljon neki szépen és takarítson. Gondolom nem várja el senki, hogy te takaríts betegen.
ma 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
43%
A férjed egy idióta. Most megkérdezhetném cinikusan, hogy minek mentél hozzá, és még igazam is lenne, de tudom, hogy ez nem így működik. Ha ennyire szarik bele az életedbe, qrva gyorsan add be a válópert.
ma 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%

MOst a nagy semmiből, míg te orvosnál voltál, váratlanul kihívta a mestereket, akik rögtön ki is mentek és végeztek is? EZ így nem hihető.

Miért neked kéne takarítani? A férjed maj rendet rak.

ma 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
25%
Anyám covidosan megcsinálta a nagytakarítást. Majdnem 70 éves.
ma 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
84%

Azért elképesztő hogy néhányan már itt a válást emlegetik meg minden idiótának elmondják a férjet.


Nyilván meg volt beszélve hogy ez lesz, nyilván nem gyors amíg orvosnál voltál direkt kihívta a mestereket. Nyilván azt sem tudta előre sem senki hogy mikor leszel beteg

ma 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

A mestereket muszáj volt kihívni, akut probléma miatt.

Engem az zavart, hogy úgy álltak neki a munkának, hogy nem foglalkoztak vele, hogy letakarják a dolgokat.

Egyébként nagyon szeretjük egymást a férjemmel, nem csináltam nagy ügyet a dologból, de rosszul esett, hogy kértem, hogy úgy álljanak neki a munkának, hogy takarófóliával letakarják a dolgokat és ez mégsem így történt és most betegen, fulladozva fogalmam sincs hogy oldom így meg a takarítást.

Aki azt írta, hogy nagytakarítani is leget covidosan:

Nekem nem sima covid fertőzésem van, hanem kétoldali, kiterjedt covid tudőgyulladásom. Életveszélyes állapotban voltam nemrég még és most se vagyok jól.

ma 14:32
 17/19 Metionin ***** válasza:
100%
De miért neked kell megoldani? A férjed miért nem csinálta meg?
ma 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

17! Mindig én oldom meg a takarítást itthon, énis teljes munkaidőben dolgozom, de a férjem a vállalkozása mellett még annyira sem ér rá, mint én, rengeteg minden hárul rá.

Tehát előre borítékolható, hogy ez is teljes egészében az én feladatom lesz.

ma 14:45
 19/19 anonim ***** válasza:

Akkor kinyitod a szádat és megmondod a férjednek, hogy mivel beteg vagy, ezért most takarítson ki ő.

Amúgy meg a takarófólia leszedésekor is szanaszét hullik a fűrészpor meg ilyenek, akkor is kell porszívózni, port törölni, felmosni. Ez festéskor jó.

ma 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!