Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Gáz Ez a Név?

Szerintetek Gáz Ez a Név?

Figyelt kérdés
Potykievicz Bernadett.
2013. szept. 16. 21:16
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:
54%

Máskor mondd, hogy ez a te neved lesz és nem a leendő lányodé...

-.-"

2013. szept. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Miért? :D
2013. szept. 16. 21:52
 13/37 anonim ***** válasza:
78%
Mert akkor nem írunk hülye ötleteket, hogy nevezd el inkább Annának :D
2013. szept. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
37%
Dehogy gáz! Nagyon is szép! A családnév adott, ami rendkívül ritka, és nehéz. Lehet, én is könnyedebb, egyszerűbb, könnyebben kiejthető nevet választanék, mint az Anna, Emma, Lili, Nóra, Ilona, stb., de ez csak én vagyok. De a Bernadett is gyönyörű név, és ha párszor végigmondjuk a teljes nevet, már nem is tűnik olyan furának, mint első hallásra. Gratulálok!
2013. szept. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. Én is csak most olvastam, hogy ez saját név, és hogy a kérdés a családnévre, és nem a keresznévre vonatkozik.
2013. szept. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
De akkor vezeténévnek ez jó? :D és még annyi amit az előbb leírtam,hogyha még nem múltam el 18,apukám vezetéknevét kaptam és meg akarom változtatni,akkor csak anyukámét kaphatom meg?
2013. szept. 16. 22:07
 17/37 anonim válasza:
41%
18 év után bármilyen nevet választhatsz, nem csak családtagét. Akármit kitalálhatsz csak meg kell indokolni.
2013. szept. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
60%
A vezeteknevemen keptelen lennek valtoztatni. Ugy ereznem,hogy eldobnam a gyokereimet,pedig nem vagyok egy nagy 'mindentacsaladert' tipusu lany.:) nem veszes a neved, lehetne jobban csengi is,de azt mondom ennel nagyobb gond ne legyen az eletedben.
2013. szept. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
A Bernadett (Betti) önmagában aranyos név.
2013. szept. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Vannak ennél kacifántosabb vezetéknevek, meg olyanok is, amik tényleg gázosak ( Ondó pl ), a helyedben nem változtatnám meg, mert ez is te vagy, hozzád tartozik, és gondolom már mindenki így ismer. Másrészt sosem lennék képes a vezetéknevemet lecserélni, mert ezért megtagadnám a családomat, a gyökereimet és önmagamat is. Ez csak egy kamasz hóbort, legalábbis remélem.
2013. szept. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!