Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. s. elakarják venni a...

Csak Dzsina kérdése:

S. O. s. elakarják venni a fiamat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az exem (nem az apukája) összevesztünk igy úgy döntött h ugyanolyan szenvedést okoz mint én neki. össze fogott néhány gyámügyesel és gyermekjólétisel h elvegyék a fiamat =( sajnos van bizonyitéka h bántottam a fiam ha rossz. én ezt az itteni gyermekjólétisnek elis meséltem ö azt mondta h segit nekem megváltozni. mit tegyek a fiam nélkül nem tudok élni
2013. aug. 26. 12:15
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Igen utolsó tenni szeretnék ellene
2013. aug. 26. 13:42
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
mennyi idős a gyerek? mióta bántod?
2013. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
3 éves. sajnos egy éve édesanyámékhoz költöztünk itt a fiam ki van közösitve a sok ideg miatt sajna a kisfiamon csattant az ostor és nem tudok ellene tenni mert nincs hova menünk
2013. aug. 26. 14:00
 24/28 anonim ***** válasza:
Terápia, pszichológus? ezeknek utána néztél már?
2013. aug. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Komolyan mondod, hogy egy 3 éves gyereket rángatsz, bántasz?


Azon kívül, hogy megszületett (ami nem az ő hibája), mit ártott neked, hogy így viselkedsz vele?

2013. aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
69%

Ez két ügy

1. a gyerekbántalmazás, ezért feljelenthetnek, attól függően, milyen súlyos el is ítélhetnek.


2. Ettől függetlenül, a nem apa volt élettárs nem veheti el a gyerekedet, - ahogy én se.


Ha börtönbe kerülsz, akkor a gyerek rokonokhoz A pasi nem az), vagy intézetbe.


20 év múlva mit mondasz a gyereknek, miért verted???

Mász ki a abból, hogy mert megteheted, megteszed, - a leghülyébb dolog, - nekem négy van, a két kissebbik már egy legyintést se kapott: megvagyunk nélküle.

2013. aug. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Az ex nem magához akarja vinni, hanem intézetbe rakatni, ha az apjának nem kell.
2013. okt. 12. 17:05
 28/28 A kérdező kommentje:
3 éves a fiad, és egy éve bántod? Ezek után anyának mered magad nevezni? Azt hiszem, én is mindent megtennék, hogy ne te neveld tovább, és ha bizonyítani tudja, hogy bántalmazod a gyermeket, megvan rá minden esélyed, hogy az apjához kerül, vagy intézetbe. Sürgösen magadba kellene nézned, és felkeresni egy pszihiátert, mert magadtól nem fogod tudni megoldani ezt a problémát.
2013. okt. 29. 01:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!