Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. s. elakarják venni a...

Csak Dzsina kérdése:

S. O. s. elakarják venni a fiamat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az exem (nem az apukája) összevesztünk igy úgy döntött h ugyanolyan szenvedést okoz mint én neki. össze fogott néhány gyámügyesel és gyermekjólétisel h elvegyék a fiamat =( sajnos van bizonyitéka h bántottam a fiam ha rossz. én ezt az itteni gyermekjólétisnek elis meséltem ö azt mondta h segit nekem megváltozni. mit tegyek a fiam nélkül nem tudok élni
2013. aug. 26. 12:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
66%
megérdemled
2013. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

..de nagyon úgy tűnik, hogy a fiaddal se. Se az exeddel, se a gyerek apjával...

Ha tudnám, hogy a kisgyerek jó helyre kerül, akkor még örülnék is a helyedben. Megszülnöd nyilván könnyebb volt, mint nevelni. Kár hogy ez sok embernek csak jóval azután jut eszébe, miután letolta a bugyit.

Ne haragudj, nem sértésnek szánom, de érdemes volna magadba nézned.

2013. aug. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
59%
Helyesírásra majd nem te akarod oktatni a fiadat, ugye?
2013. aug. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
Személy szerint én egyedül csak a gyereket sajnálom. Az anyja bántja, az apja nincs a képben, az anyja exének is csak bosszúból kell. Szegény gyerek! Legalább egy ember szerethetné is saját magáért!
2013. aug. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Az exed örökbe fogadta a gyereket. Hivatalosan mi köze hozzá?


A gyerekbántalmazás súlyos dolog, szerencsére nagyon komolyan veszik. Keress egy ügyvédet és menj el valamilyen terápiára, az jó pont lesz.

2013. aug. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Normális választ szerettem volna
2013. aug. 26. 12:22
 7/28 anonim ***** válasza:
9%

Bántás nem feltétlenül azt jelenti, hogy agyba-főbe verte ájulásig!

Néha nem árt egy-egy makarenkói pofon.


Kérdező, hacsak nincs valami sérülésről orvosi látlelete a pasinak, esélye sincs.

2013. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%
Bántalmazásért csak akkor vehetik el ha látlelet van róla de ha annyira megverted akkor meg megérdemeled!
2013. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm utólsó. látlelet ilyesmi nincs mert soha nem kapott ki olyan csúnyán. olyan bizonyitéka van mint pl video ahogy rángatom a padra mert elakart meni vagy hangfelvétel ahogy kiabálok vele
2013. aug. 26. 12:31
 10/28 anonim ***** válasza:
94%
Akinek gyermekjólétis segít "megváltozni", az nem makarenkói pofonokat osztogat. Én is úgy gondolom azonban, hogy jogilag, ha nem fogadta örökbe, nem veheti el tőled. Változni viszont jó ötlet, mielőbb indulj el az úton!
2013. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!