Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy tényleg nem fogom...

Félek, hogy tényleg nem fogom tudni elengedni a fiamat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülye kérdés, de tényleg attól "félek", hogy ha majd a fiam felnő (aki amúgy csak 3 éves) akkor milyen lányok fogják körülvenni. Régebben a barátnőimmel azzal hülyéskedtünk, hogy a fiainkat majd elzárjuk a lányoktól, nem engedjük majd lányok közé meg ilyenek (természetesen ez nem így lesz). De ha majd egyszer beállít egy lánnyal vagy szerelmes lesz nem fogok hülyén viselkedni de lehet, hogy egy kicsit rosszul fog esni, hogy már felnőtt. Ezt nem tudom megmagyarázni, szerintem értitek :) Szép mélybarna csillogó szemek, világos haj, türelem, kedvesség. Imádom. Jó géneket örökölt :)

Anyák, ti hogyan engedtétek el a fiaitokat? Kicsit nehezemre fog esni, pedig tudom, hogy ez a jó és természetes.

28/L


2013. jan. 5. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkább az szokott lenni, hogy "mikor lesz már nekem unokám?"
2013. jan. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Addig sok minden fog változni, kár lenne ezen már idegeskedni, de gondolj arra h ilyenekből lesz később a rossz anyós.
2013. jan. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Őszinte anyai szeretet. Őrizd ezt meg, de okosan! :)

http://www.youtube.com/watch?v=-m2TzUBFJpw

2013. jan. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vannak azok a férfiak, akik még 40 éves korukban is anyukájukkal vannak és még barátnőjük sem volt, szerintem nem kevés ilyen van, nyilván nem szeretnéd, hogy a fiad ilyen legyen, szóval szerintem büszke leszel rá ha beállít egy okos bombázóval majd, és arra gondolsz, ejha, de jó csajt talált az én fiam. :)
2013. jan. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék rossz anyós lenni, főleg olyan nem mint amilyenekről néha itt irkálnak. Azt sem szeretném, hogy még 40 évesen is velünk éljen, csak olyan fura lehet ezt elfogadni.
2013. jan. 5. 11:51
 6/11 anonim ***** válasza:
A csajozásig még van cirka 12-15 éved. Nem kell félteni, ne csinálj belőle anyuci pici fiacskáját, mert annál nincs rosszabb, ezekből lesznek azok, a tipikus lúzerek, akik, még 25 évesen is szűzek, mert félnek a lányoktól, mert szociálisan csöppet alul fejlettek lesznek.
2013. jan. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem lennék a menyed... Előre sajnálom szegényt.
2013. jan. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi baj nem lesz. Az, hogy ezen gondolkodsz, és ettől félsz, már mutatja, hogy tudod, milyen végkimenetele lehet a dolognak, és hogy nem fogod megkeseríteni a fiad életét.
2013. jan. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ja még csak 3éves:)Tudod amikor megkezdődik az iskola akkor megváltozik sok minden.Ott kezdődik az első leválás.Aztán jönnek a kis barátok nem bujik a szoknyád mögé.Majd a kamaszkor,amikor látod felcseperedett nagy fiúvá,kis fiatal emberré.Észre sem veszed ,természetes lesz a lányok jönnek mennek.Nem fogsz ilyenen gondolkodni.Hisz az élet rendje ez.A gyerekek megnőnek elmennek.És te leszel jó anyós.Elfogadják a te gyereked,te is elfogadod a másét:)Különben is ő tépi ő szagolja:))majd él ahogy neki tetszik
2013. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem fura, egyszer majd eljön az ideje és akkor örülni fogsz neki. (Így visszafele nézve olyan, mintha fényévekkel ezelőtt lettek volna 3 évesek. )
2013. jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!