Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiamat ma megverték, mit...

A fiamat ma megverték, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Így jött haza ma annyira megijedtem.Nagy monokli,vérző orr.

Mindig is tudtam,hogy vannak ellenségei.Nem egy szent lélek,de nem is agresszív állat.Nem mond semmit,ennyit mondott,hogy ne fárasszam és,hagyjam békén.Bent ül a szobájában és olvas.Hozzá se merek most szólni.

Vissza jelzések alapján elég bunkó mindenkivel.

Ilyenkor mit tennétek? Rossz ránézni,magába fordult,nem akar beszélni...


2012. dec. 19. 18:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

Semmit. Ezt neki kell megoldania. Ne kutakodj nála, ha viszont oda megy hozzád, és beszélni akar veled akkor semmi ne legyen nála fontosabb.


Mennyi idős?

2012. dec. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
17 éves!
2012. dec. 19. 18:47
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
szerintem se csinálj semmit. nincs annál rosszabb, mikor egy 17éves srácot "anyuci akar megvédeni". Ebből legalább tanul, hogy ne legyen bunkó mindenkivel.
2012. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

Vigyél be neki egy konyharuhában jégakut vagy fagyasztott mirelitet, tedd le nála tálcán, nem kell semmit mondani és menj ki. Legalább az lehúzza kicsit a monoklit.

Mellesleg nem kicsit érezheti magát vacakul, ha így elverték, szóval...

2012. dec. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos én egyszer voltam bunkó 3 gyerekkel, és szépen megagyaltak, kiszakadt a kabátom is, 13éves voltam

Hazaértem rögtön kérdezték mi történt, azt mondtam, kinéztek maguknak és elvertek

Másnap, fater reggel jött velem a sulihoz, mondta mutassam meg kik voltak, odamentünk, mind a háromnak leb*szott egy-egy nyakast, utána jött a szóbeli fenyítés


Sajnos a fiad már közel jár a felnőttséghez, tehát viseljétek el ha az égiek úgymond nem mindig igazságosak :)

20/F

2012. dec. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Már bocsás meg, és tudom hogy a fiad, meg minden, de ha valakit 17 évesen szarrá vernek, annak van oka, és ezt a visszajelzések meg is erősítik. Gondolom megérdemelte. Örülj neki hogy nem szúrták meg.
2012. dec. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Csak azért idegeskedek,hogy nehogy valami komolyabb balhéba keveredjen.

iskolába is rossz,bár már látok változást.legalább jól tanul,csak nem fér össze a kettő.Aki majdnem kitűnő tanuló az,hogy lehet tele az ellenőrzője szaktanárikkal,igazgatóikkal...Lassan intő.

Pedig nem így neveltem,tartok,hogy nem vagyok jó anya.A másik gyerekem az pont az ellentettje.Legalább szeretik egymást,a 17 éves fiam az többször megvédte az öcsét azt tudom,verekedésekkel,a kisebbik fiam mondta,hogy megverte az osztálytársait,mert lelkileg "terrorizálták".

nem értem,itthon nem ilyen..Nem ismerem a fiam.Ami szomorú,azt hittem,hogy sok mindent megtudunk beszélni,de nem...beleörülök

2012. dec. 19. 18:56
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

Félig OFF


- Anyu, a suliban Rambónak csúfolnak.

- Jól van kisfiam, bemegyek és beszélek az igazgatóval.

- Hagyd anyu, ez az én harcom...

2012. dec. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%

"Vissza jelzések alapján elég bunkó mindenkivel."


Hát ez baj!Nem csoda hogy vannak ellenségei.

2012. dec. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%

Nehéz eldönteni, hogy mi vezet eredményre. Mind a két útban van ráció:

-Ha hagyod, hogy maga intézze el.. és sikerrel jár. Az megalapozza az egoját.

-Ha a valaki (pl. férjed, barátod, vagy akár csak pár 20 éves srácnak adsz némi pénzt) elveri a támadóit és többet nem piszkálják.


Amikor rám rámszálltak a cigányok, apám ráijesztett az egyik vezérükre, többet rám se néztek, hozzám se szóltak.

Hallottam ugyanilyen siker storyt szintén cigányokkal, amikor az érintett srác apja elment a cigány srác apjához és neki mondta el, hogy mi történt. Az meg aztán otthon jól elverte a gyerekét, többet nem kötekedtek azok se.

Egyik legjobb barátom szintén ilyen helyzetbe került, ő egy börtönökben használt erősségű sokkolót kapott a szüleitől, azzal egyszer jól megb@szta a kötekedőit. Ez az utóbbi egy kicsit necces szerintem, de neki végülis bevált.

2012. dec. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!