Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiamat ma megverték, mit...

A fiamat ma megverték, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Így jött haza ma annyira megijedtem.Nagy monokli,vérző orr.

Mindig is tudtam,hogy vannak ellenségei.Nem egy szent lélek,de nem is agresszív állat.Nem mond semmit,ennyit mondott,hogy ne fárasszam és,hagyjam békén.Bent ül a szobájában és olvas.Hozzá se merek most szólni.

Vissza jelzések alapján elég bunkó mindenkivel.

Ilyenkor mit tennétek? Rossz ránézni,magába fordult,nem akar beszélni...


2012. dec. 19. 18:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
23%

Szia.

Én 14 éves fiú vagyok. Még komolyabban nem vertek meg. És én végig gondolom magamban miért kaptam:

Miért volt verekedés?

Mit tettem?

Mit mondhattam?

Hogy viselkedtem?


Nah, ha ezeket a kérdéseket felteszed magadnak rájössz, miért vertek meg. Másrészről. 14 éves vagyok, és nagyon ciki lenne ha pl bemennének szüleim balhézni. Ő MEG 17 ÉVES.Az más, ha az apja elkapja az utcán a verőt és kicsi meg agyabugyálja.

DE A LEGFONTOSABB:

Tudni kell, hogy miért lett megverve. Ha pl anyázott valakit, akkor teljesen jogos, és jogtalan megverni a verőt.. Szerintem inkább hagyd, ha szeretne beszélni majd elmondja. 17 éves megtudja oldani a problémáit.

Amíg az első ilyen komolyabb verés, addig hagyd. Ha már hónaponta,hetente megtörténik akkor tegyetek valamit.

2012. dec. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
ez előfordul fiúknál. Ha komolyabb baja lenne, tehetsz feljelentést, ha elmúlt 14 az illető. Azért jó lenne tudni, hogy most tényleg csak kis bunyó volt vagy komoly a helyzet, a tesója nem tudja kiszedni belőle?
2012. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Miért ne tehetne feljelentést ha nem múlt el 14 valaki?


Eljárás akkor is indul, gyámhatósági eljárás.

2012. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
10%

És kit érdekel hogy miért kapta? Már csak passióból is rákontrá az ilyenre akinek vér van a pucájában és helyreteszi a nagyságos igazságtevőt, akinek nem tetszett a mondóka a gyerektől.

Szóval ha tökös a gyerek akkor ennek a folyománya még az lesz hogy nálatok fog egyszer csak valami takonygombócnak az őse kopogni, hogy a kölköd elkente a képét és ezentúl fogatlanul meg görbe orral néz ki a fejéből a csórikám.

2012. dec. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az okát kellene kideríteni, hogy miért ilyen. Az hogy tele van intőkkel közel sem normális.
2012. dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
47%
Én pont az a fajta vqgyok aki az ilyeneket elgyepálja.. És tudom milyen a fiad.. Egy egészen pontos leírást tudnék róla adni. Persze tapasztalataim alapján.. És sokkal rosszab a te fiad, mint az akielverte.
2012. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

De heroltom van már az ilyen minden csip csup szarért feljelentő emberekből..Komolyan mondom mint az 50-es évek AVH-sai..


Ti nem voltatok gyerekek?vagy a ti szüleitek feljelentgették a másik gyerekeket?

2012. dec. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Leverik még párszor és akkor nem lesz bunkó.
2012. dec. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Három bátyám van, kb. két-három hetente mindig történik valami valamelyikkel, anyukám mégsem jelentette fel azokat akikkel balhéztak. A fiad felnőtt ember aki magának provokálta ki a verekedést és hagyjad, ha akarja majd elmondja.
2012. dec. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!