Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy tényleg nem fogom...

Félek, hogy tényleg nem fogom tudni elengedni a fiamat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülye kérdés, de tényleg attól "félek", hogy ha majd a fiam felnő (aki amúgy csak 3 éves) akkor milyen lányok fogják körülvenni. Régebben a barátnőimmel azzal hülyéskedtünk, hogy a fiainkat majd elzárjuk a lányoktól, nem engedjük majd lányok közé meg ilyenek (természetesen ez nem így lesz). De ha majd egyszer beállít egy lánnyal vagy szerelmes lesz nem fogok hülyén viselkedni de lehet, hogy egy kicsit rosszul fog esni, hogy már felnőtt. Ezt nem tudom megmagyarázni, szerintem értitek :) Szép mélybarna csillogó szemek, világos haj, türelem, kedvesség. Imádom. Jó géneket örökölt :)

Anyák, ti hogyan engedtétek el a fiaitokat? Kicsit nehezemre fog esni, pedig tudom, hogy ez a jó és természetes.

28/L


2013. jan. 5. 11:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Épp csak egy kicsivel vagyok előtted. Az enyém 5 és fél éves és látom, hogy sündörögnek a kislányok körülötte (ő is olyan angyali arcú, mély barna szemű, széplelkű kisfiú). Olyan jó érzés látni így! Amint körbeállják a szöszi kislányok, ő meg középen kihúzza magát és csak magyaráz nekik :))

Szerintem én rejtett kamerával fogom figyelni (jó persze ez hülyeség)...de biztos, hogy ha megjelennek majd 10 év múlva a barátnők, akkor nagyon büszke leszek rá.

2013. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!