Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. s. elakarják venni a...

Csak Dzsina kérdése:

S. O. s. elakarják venni a fiamat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az exem (nem az apukája) összevesztünk igy úgy döntött h ugyanolyan szenvedést okoz mint én neki. össze fogott néhány gyámügyesel és gyermekjólétisel h elvegyék a fiamat =( sajnos van bizonyitéka h bántottam a fiam ha rossz. én ezt az itteni gyermekjólétisnek elis meséltem ö azt mondta h segit nekem megváltozni. mit tegyek a fiam nélkül nem tudok élni
2013. aug. 26. 12:15
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
88%
A kiabálás nem számít de az a padra rángatás milyen mert így leírva elég szarul hangzik!
2013. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
33%

Miért nem tudsz élni a fiad nélkül? Ja, akkor nem lesz kit verni, ugye?

Menj el pszichológushoz, hátha leszoktat a gyerekbántalmazásról.

2013. aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Igen sajnos bántom a fiamat de ettöl még szeretem és megakarok változni
2013. aug. 26. 12:41
 14/28 anonim ***** válasza:
93%

Akkor ELŐBB változz meg, aztán verd az asztalt a gyerekedért. Addig legyen inkább másnál.


De még mindig nem tudjuk, az exednek milyen hivatalos köze van a gyerekhez. Mert ha hivatalosan csak egy vadidegen, akkor nem sok esélye van.

2013. aug. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Hivatalosan semmi. a gyerek apjának akar segiteni
2013. aug. 26. 12:49
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
És mióta akarsz megváltozni? Mióta kilátásban van,hogy elveszítheted?Én egyszer megütöttem a gyerekemet,ráadásul nem is volt vészes a dolog,csak feszült voltam más miatt.Na akkor eldöntöttem,hogy ilyen többet nem lesz. Végig gondoltam,mit tehetnék ellene,hogy még egyszer ez bekövetkezzen,illetve sokat olvastam,nagyon sokat.Jó módszereim lettek ezáltal.
2013. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Lassan egy hónapja. és miota változni probálok a fiam is joban húzodik hozám
2013. aug. 26. 12:56
 18/28 salvadorina ***** válasza:
92%
Majd a gyámügy eldönti, hogy maradhat-e veled a gyerek. Teljesen mindegy, hogy ki kinek az ismerőse ott, ők a gyermek érdekét nézik. Ha pedig a gyereknek nélküled a jobb, akkor ne harcolj érte, mert felesleges. Változz meg, teremts megfelelő körülményeket, menj el dolgozni, és elsősorban tanulj meg írni. Aztán majd indíthatsz pert, és esélyed is lesz, hogy visszakapd a fiadat. De ha csak annyit írsz, hogy "agyátok má visza a filyam" nyilván körberöhögnek.
2013. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
85%
Normális válaszokat szerettél volna? Jajj drágám, mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet. A fiad meg szeretetett volna normális családot, szerető anyát! Az eszem megáll...
2013. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Keress fel egy pszichológust.

Komolyan mondom.

Segít leküzdeni az agressziót.

Ha nagyobb lenne nem vernéd, azért bántod mert kiszolgáltatott neked.

Nem rosszindulatból írom. Türelmet kell tanulnod. Személy szerint minden agresszortól elvenném a gyereket.

Viszont van még esélyed arra, hogy ne legyél az, ha már beismerted és teszel ellene, akkor jó úton haladsz.

2013. aug. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!