Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te is felbontanád ezért az...

Te is felbontanád ezért az eljegyzést?

Figyelt kérdés

A menyasszonyom olyat tett, amit nem tudok neki elnézni. Van egy gyerekkori jó barátom, tényleg mint a testvérek, úgy összetartunk. Meleg, és már tudom róla azóta, hogy beismerte önmagának. Viszont mivel ez kisváros, ő sem beszélt róla senkinek a bizalmasain kívül, és természetesen én sem.

A kedves párom is tudott erről, mert mikor már komolynak érkezett a kapcsolatunk, a barátom neki is elmondta (természetesen én megvártam, hogy ő mondja el neki is, ha szeretné). Ez volt úgy másfél éve. Azóta eljegyeztük egymást, szeptemberben lenne az esküvőnk.

Azonban 2 hete olyan történt, amit álmaimban sem hittem volna. Felhív a barátom, és üvölt a telefonba: a drágám a barátnőivel fennhangon cseverészett az ő másságáról egy nyilvános helyen, amit többen is hallottak. Méghozzá nem is egy hízelgő módon. Most aztán kész a káosz, mindenki erről pletykál, már sértegették is őt.

Természetesen a páromat felelősségre vontam ezért. Először könnyedén bocsánatot kért, majd miután látta, hogy ennyivel nem lett elintézve, még gúnyolódott is. Hogy mit foglalkozok ezzel annyira, úgyis kiderült volna, meg hasonlók. Annyira ideges voltam a flegma stílusa csak még rátett, így azt mondtam: ilyen nővel nem akarok összeházasodni.

Ekkor persze könyörgött, próbált magyarázkodni, de hát ezen nincs mit szépíteni. Nyilvános helyen b*zinak nevezi a menyasszonyom a legjobb barátomat?

Szóval közöltem vele, hogy egyelőre nem akarom látni, ő pedig sértetten elvonult a lakásomból, hazament a szüleihez. Másnap az anyja felhívott (akivel egyébként előtte jó volt a viszonyunk), és minősíthetetlen stílusban elhordott mindennek. Szerinte méltatlanul viselkedtem a lányával, mindezt egy mocskos b*zi miatt. Aztán após átvette tőle a telefont, ő pedig azt mondta, biztos a barátom a szeretőm, és most lebuktam vele együtt!

Ekkor elegem lett a sértéseikből, kinyomtam a telefont. Azóta sem bírom elhinni, hogy azok az emberek, elsősorban a menyasszonyom, ennyire mások, mint aminek hittem őket. Fel nem tudom fogni, hogy akarhattam vele összekötni az életemet? Most már eszemben sincs, sőt, látni sem akarom többé ezt a nőt. Ugyanakkor fáj, mert szeretem.

A barátom egyébként azt mondta, ő nem akarja, hogy szakítsunk, viszont többé nem tudna a menyasszonyommal egy légtérben tartózkodni.


30F


2013. aug. 3. 13:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
11%
Előzővel értek egyet.
2013. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
92%
Utolsók: és a menyasszony miért nem tartotta tiszteletben, hogy erről nem nyilvánosan és degradáló módon kéne beszélni?
2013. aug. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
98%
Szerencsés vagy,hogy még időben megismerted a párodat és a kedves családját. Én is felbontanám a te helyedben,mivel ezek után nem bírnék úgysem megbízni benne.
2013. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
93%

annak aki a hölgy családját isteníti, megnézném hogy reagál amint apuka vasvillával kergeti minden alkalommal ha összekülönbözik a hölggyel, az meg rohan sírni apuért :)

az én apám sem egyszerű eset, és ölne értem tudom, de sosem engednék ilyen beleszólást az életembe hogy a vőlegényemmel így próbálják rendezni a kapcsolatom.

2013. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 A kérdező kommentje:

20-as, én nem állok veled vitatkozni, mert nem süllyedek a szintedre! Épp a te és a hozzád hasonlóan gondolkodók miatt kellett a barátomnak bujkálnia, nem gondolod?


22: Ha beismerné, hogy hibázott, és láttam volna rajta, hogy megbánta, én is mérlegelnék. De nem. Szerinte én fújom fel a dolgot, és nem is érti, min akadtam ki annyira... Fikarcnyi megbánást sem érez.

Olyan emberrel nem tudok mit kezdeni, aki ilyen fajsúlyú hibát félvállról kezel. Mit várhatok tőle később?

Bizalmam már nincs iránta, anélkül pedig semmi értelme az egésznek.

2013. aug. 3. 13:38
 26/76 anonim ***** válasza:
100%

"A menyasszonyom olyat tett, amit nem tudok neki elnézni."

Teljesen mindegy, hogy mi volt az ok, hogy így érzel. Te úgy gondolod, hogy nem tudod neki elnézni, tehát nincs jövője a kapcsolatotoknak, mert a bizalom odalett.

Amúgy a konkrét esetet tekintve egy p.r.szt a menyasszonyod és a családja is :-(

2013. aug. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:
5%
Itt mindhárom szereplő szánalmas kezdve a b*zitól, a leendő feleségedtől és te magad is. Először is a haverod tudhatta volna és valószínűleg tudta is hogy ezt nem lehet titokban tartani. Szerintem érdemes elgondolkozni azon hogy milyen jogom üvölti le a fejedet a barátnőd miatt mégis mi közöd van hozzá. Te magad mondtad hogy már azelőtt tudtad hogy meleg mielőtt beismerte volna. Esélyes hogy csak a sz*rt kavarja.
2013. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
91%

22-es. Meg talan-talan egyet is ertenek veled...

De a holgyiket egy csoppet sem zavarta, h mekkora sz*rt kavart a "szamara legfontosabb embernek"...

Meg el is rohogcselt rajta. Csak akkor konyorgott, mikor a nagy eskuvojet erezte veszelyben, addig mulattatta. Szerinted?

Aki meg javasolta, h passzolja le a csajt... hat sok sikert hapsikam. Bar az irasod alapjan, kb. egy szinvonalon lehettek a leanyzoval, ki tudja, talan meg mukodhet is. :D

2013. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 A kérdező kommentje:

Bő 10 évig nagyon jól tudta titkolni itt. Máshol ismerkedett férfiakkal, itt nálunk senki nem látta azonos neművel.

Én csak akkor tudtam meg, mikor elmondta nekem, azaz 16 éves korában. Sejtéseim persze voltak.


Nem velem üvöltött, idegességében üvöltözött. Nagy különbség. Meg is értettem, hogy dühös volt. Közöm pedig van hozzá, mivel a legjobb barátom.

A szart pedig itt nem kavarta más, mint a volt menyasszonyom.

2013. aug. 3. 13:44
 30/76 A kérdező kommentje:
Ez a 29-es válaszadónak ment.
2013. aug. 3. 13:44
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!