Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira vártam mindig az...

Annyira vártam mindig az eljegyzést, most meg már nem is érdekel annyira, de párom meg most akar eljegyezni? Mit lesz így?

Figyelt kérdés

Több mint 5 éve együtt vagyunk. Ez idő alatt 3szor vesztünk össze azért (kb a 3. év tájékán) mert én szerettem volna hogyha van gyűrűnk, de barátom akkoriban azt mondta, hogy ő még nem érzi még úgy. Bevallom h*lye voltam meg hisztis, amiért annyira akartam. Csak akkor nagyon szerelemes voltam és annyira örültem volna, hogyha van, úgy éreztem volna ,hogy így kicsivel jobban összetartozunk, és örültem volna hogyha a vőlegényemnek tudhatom! De igazából azért is akartam, mert jobban éreztem volna magam, ha barátom ezzel kimutatja, hogy komolyan gondolja velem.

Mára már rájöttem, hogy attól hogy van gyűrűnk vagy nincs, mindig is komolyan tervezett velem!

A héten, viszont nagy meglepődésemre, mondta, hogy ő azon gondolkozik, hogy az éven jó lenne egy eljegyzés, vacsival, mindennel.

Én pedig őszintén szólva mostanába már más dolgokon gondolkoztam. Valahogy mintha már nem érezném azt amit régen, elmúlt a lángolás. Régebben folyton féltékeny voltam "fűre-fára", és bekorlátoztam őt is. Ma már nem vagyok ilyen.

Lehet hogy ez csak egy hullámvölgy? És lehet hogy én is megkomolyodtam?


2011. júl. 24. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Régen én is annyira szerettem volna az esküvőt, a jeggyűrűt, a fehérruhát, a nászutat... már nem fontos, akkor kellett volna...most már nem vágyom rá, nem érdekel, más dolgok fontosak, megváltoztam, talán felnőttem. Lehet te is.
2011. júl. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem értem pontosan h mi is a kérdés! nem szemétkedésből, de tényleg nem! Ha nem akarod, hogy eljegyezzen mondd el neki! új célokat szeretnél megvalósítani, és ebben nincs benne az eljegyzés?
2011. júl. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a NAGY szerelem elmúlik "hamar", de attól még összetartoztok, szeretitek egymást és jól megvagytok. Valószínűleg felnőttél a feladathoz.. :-)
2011. júl. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazándiból én sem értem, hogy most mire is akarsz választ kapni? Arra, hogy "Lehet hogy ez csak egy hullámvölgy? És lehet hogy én is megkomolyodtam?" ?

Mert ha igen, ezekre a kérdésekre NEKED kellene tudni a választ, mi honnan tudjuk?

Mellesleg lehet már te nem érzed annyira fontosnak a kapcsolatot, hogy eljegyzés is legyen, a Te kapcsolatod, NEKED kellene tudni!

2011. júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!