Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felbontsam az eljegyzést?...

Felbontsam az eljegyzést? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Vőlegényemmel már jó ideje együtt vagyunk, szeretjük egymásat, de valami nagyon zavar. Egyszerűen titkolja előlem, hogy mit, ill. hogy hol dolgozik. Csak nagyon nagyjából mondta el (pénzügyek, részvények, tőzsde-egy cégnél(!)), kérte is, hogy ne kérdezzem róla. Ez nagyon furcsa. Én úgy gondolom természetes, hogy erről tudomásom legyen. Gondolkozom rajta, hogy emiatt otthagyom. Vélemények?? Köszönöm L/26
2011. dec. 5. 21:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
Én nem tudnék olyan párkapcsolatban élni, ahol titkok vannak. Nem tudom mennyi ideje vagytok együtt, de nekem fura, hogy az eljegyzés után jut eszedbe, hogy ez így nem kóser..
2011. dec. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
10%
Emiatt ne hagyd ott. Nem kell mindent tudni, mellesleg néha jobb, ha nem tudsz dolgokat. Ne piszkáld emiatt, és ha úgy gondolja, előbb vagy utóbb meg fogja mondani. Amíg időben hazajön és szeret téged, addig nincs baj és ne is keress bajt.
2011. dec. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Amit titkolni kell, az nem lehet valami becsületes. Egy párkapcsolatban ahol majd gyerek is lesz, csak az őszinteség a járható út. És a megérzésekre meg nagyon kell hallgatni, mert figyelmeztetnek.
2011. dec. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Én a helyedben először leülnék vele, és nagyon komolyan elmondani neki, hogy mit érzel. Ha akkor sem hajlandó semmit mondani, akkor már elgondolkodtató.
2011. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Hát ez elég fura. Az ilyenekre szokták éjszaka rendőrök rátörni az ajtót.
2011. dec. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Utolsó: sajnos már sokszor megtörtént


2 éve kb.

2011. dec. 5. 21:43
 7/24 A kérdező kommentje:
mármint utsó előtti...
2011. dec. 5. 21:44
 8/24 anonim ***** válasza:
70%

Uhh.

Na, akkor addig maradnék mellette, amíg összeszedem a cuccom.

2011. dec. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Jajj ne ijesztegessetek
2011. dec. 5. 21:47
 10/24 anonim ***** válasza:

Akkor gondolom ez nem olyan "cég", inkább valami törvénytelen dolgot csinál.

1. nem akar belerángatni, mert nem akarja hogy olyanokról tudj, amiből bajod is származhat

2. nem szeretné, hogy tudd, törvénytelen dolgokkal keresi a pénzt

2011. dec. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!