Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felbontsam az eljegyzést?...

Felbontsam az eljegyzést? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Vőlegényemmel már jó ideje együtt vagyunk, szeretjük egymásat, de valami nagyon zavar. Egyszerűen titkolja előlem, hogy mit, ill. hogy hol dolgozik. Csak nagyon nagyjából mondta el (pénzügyek, részvények, tőzsde-egy cégnél(!)), kérte is, hogy ne kérdezzem róla. Ez nagyon furcsa. Én úgy gondolom természetes, hogy erről tudomásom legyen. Gondolkozom rajta, hogy emiatt otthagyom. Vélemények?? Köszönöm L/26
2011. dec. 5. 21:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%

2 év alatt nem tudtad meg hogy mit és mennyiért dolgozik?


Én randi második órájában már tudtam ezt páromról,közös kasszához 2 év se kellett...és ez a normális,nem a titkolózás...


vőlegény...mesélj már,hogy mennek nálatok a pénzügyek? együtt laktok egyáltalán?

2011. dec. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
De tudom mennyit keres, és, hogy nagyjából mit csinál, csak konkrétan azt nem hogy hol, és nem is mondja el,pedig csomószor kérdeztem, de nem köti az orromra. (gondolok itt munkahely neve, címe) ő állíja, hogy tiszta az ügy.
2011. dec. 5. 21:57
 13/24 anonim ***** válasza:
94%

"Emiatt ne hagyd ott."


Aztán miért nem? Ha már most ezt csinálja akkor később mit lehet várni tőle? Igenis ez rád tartozik!

2011. dec. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Akkor visszaszívom. (azt hittem arra írtad, hogy rendőrök törtek rátok :D)
2011. dec. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
93%

Furcsa bizony, az is, hogy olyan munkája van, amiről nem akar beszélni, az is, hogy nem bízik meg benned.


Ha ez valami állami feladat lenne, mittomén hírszerző vagy ilyesmi, akkor arra kitalálnak egy fedősztorit, amit el tudna neked mesélni anélkül, hogy bármi veszélybe belekeverne.


Így viszont komolyan felmerül a gyanú, hogy valami törvénytelen dologról van szó. Én asszem nem mennék bele egy házasságba ilyen bizonytalansággal.

2011. dec. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod hol dolgozik akkor honnan tudod hogy mit csinál?
2011. dec. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem titkosügynök, és a fedősztorit mondja neked.

Mondd neki, hogy megérted, hogy ez a helyzet. Államtitoksértést, hazaárulást, stb. mégse követhet el a kedvedért. Még ha ezt el is mondanád neki, akkor se helyeselhetne.


Ha ez igaz, akkor a kollégái biztos figyelik a géped, szóval vigyázz, mit írsz, nehogy felfedd őt valahogy, mert akkor meghekkelik az oldalt, és törlik a kérdést. :) Engem is biztos figyelnek, üdv nektek! :)

2011. dec. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
25%

"Hagyd ott!" ...

...írja szinte mindenki.

Hiszen azt sem tudod, hogy hol van egész nap...

Ez elég ok?!


Mennyivel megnyugtatóbb, ha "szem előtt van" és otthon ül, mert lusta, vagy munkanélküli, vagy mindkettő.

Vagy esetleg játékgépezik a szomszéd kocsmában...

2011. dec. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Mi van ha hímku rva és csak kamu ez a pénzügyes szöveg?? Én nem is jutottam volna el eddig, ha titkolózna.
2011. dec. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom, ha tiszta ugy lenne akkor nem lenne mit titkolni. Foleg ha te nem is ugyanazon a szakteruleten dolgozol. En is penzugyes vagyok, vezetoi pozicioban egy olyan cegnel ahol az adatok, technologia titkosak foleg a versenytarsaktol, a parom megis tudja hol dolgozom, mennyit keresek, mit csinalok. Melyebb infot nem tud, h milyen termeket mennyiert adjuk el, hogyan allitjuk elo, mennyiert szerezzuk be, mennyit keresunk rajta, mert ez nem publikus es szerzodesemnel fogva ezekre a belso infokra titoktartas kotelez. Ill azt sem mondhatom el h kit alkalmaztak, kit rugtak ki. Tehat semmi ami belso info, de azt h hol dolgozom es mennyit keresek ez nem titkos. Mindaddig mig legalis en szerintem az embernek nincs mit tikolnia?

Jol keres ebbol a muveleteibol? ertem nagyon de nagyon jol az atlaghoz kepest???

2011. dec. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!