Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felbontsam az eljegyzést?...

Felbontsam az eljegyzést? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Vőlegényemmel már jó ideje együtt vagyunk, szeretjük egymásat, de valami nagyon zavar. Egyszerűen titkolja előlem, hogy mit, ill. hogy hol dolgozik. Csak nagyon nagyjából mondta el (pénzügyek, részvények, tőzsde-egy cégnél(!)), kérte is, hogy ne kérdezzem róla. Ez nagyon furcsa. Én úgy gondolom természetes, hogy erről tudomásom legyen. Gondolkozom rajta, hogy emiatt otthagyom. Vélemények?? Köszönöm L/26
2011. dec. 5. 21:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy mindenkinek van annyi esze, hogy azt mondja hagyd el, de annyi senkinek nincs, hogy megkérdezze, miért most jut ez eszedbe? Eddig nem érdekelt? Minek mondtál igent az eljegyzésre, ha egy olyan probléma miatt bontanád fel, ami már az eljegyzés előtt is megvolt?
2011. dec. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
90%

Mindenképp kérj valami magyarázatot! Az én párom sem akarja pontosan megmondani, hogy mivel keres pénzt, viszont egyenesen neki szögeztem, hogy valami fekete dolog-e vagy törvénybe ütköző dolog. Amire határozottan és őszintén elmondta, hogy nem törvénytelen! A részletekre meg nem tért ki, csak a nagyobb pontokra.


Egyszerűen mondd el neki, hogy nem tudod, mennyire tisztességes a munkája, és téged ez nagyon zavar. Olyannyira, hogy nem tudsz bízni benne, ha el nem mondja, hogy törvénybe ütköző dolgokkal foglalkozik-e.

2011. dec. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
13%

Döntsd el, hogy melyik pasi a jobb választás:


a/ Nem tudod, hogy hol keresi a havi 500ezret?


b/ Avagy tudod, hogy hol keresi a havi 50ezret!

2011. dec. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi törtent azota?
2013. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!