Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párotok más bőrszínű,...

Ha a párotok más bőrszínű, kultúrájú lenne zavarná a családotokat, barátaitokat?

Figyelt kérdés

Zavarna ha a családotok, barátaitok, lenézne esetleg vitázna veletek, hogy miért ilyen emberrel foglalkozol? Érdekelne hogy néznétek rátok mások az utcán? Eltudnátok képzelni párkapcsolatot egy nem fehébörű emberen kivül?

Volt már valaki ilyen helyzetben?

Köszönöm a válaszokat!


2013. júl. 25. 23:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%

Én, a baráti kört egyáltalán nem zavarta, sőt inkább érdeklődtek, a család egy kivételével elfogadta.

Az egy kivétel az anyukám, de ő neki soha senki nem volt jó előtte sem, a tesóm párjai sem.

2013. júl. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%

Eltudnátok képzelni párkapcsolatot egy nem fehébörű emberen kivül?


ennek rugaszkodjunk neki még egyszer

2013. júl. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%

Én pl nemnagyon tudnám elképzelni.

De amúgy ne a barátok mondják meg kivel vagy együtt.

2013. júl. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
Az en ferjem kulfoldi, a borszine nem sokban kulonbozik a mienktol de a kulturajuk es szokasaik nagyon masok, de probalkozik beilleszkedni es eleg jol is megy neki! Mindenki elfogadta, egy esetett kiveve. Az elejen a testverem hatul kosarazott a barataival a parom mondta hogy beall kozejuk, de az egyik fiu mondta hogy -ezzel nem jatszok-.
2013. júl. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%
Attôl függ kinek mi jön be, ideál kérdése. Húgom pl nagyon favorizálja az afro amerika srácokat . Nekem teljesen más típus jön be ezért magam mellet nem tudnám elképzelni de húgom melett mindenképp és nem is zavarna , ez csak egy küllemi tulajdonság. Családom is teljesen elfogadó, hiszen én vàlasztásom nekem kell szeretni. A barátaimat is tartom annyira felnöttnek és épp gondolkodásúnak , hogy nem a nemzetisége, börszíne vagy egyéb külsö tulajdonság alapján itéli meg az embert v adott esetben a páromat. Ha pedig az utcán megnéznének hajrá, azért van szemük , hogy nézzenek.
2013. júl. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
57%

Nálunk ugyanez a helyzet pepitában; én élek a párom hazájában, és kakukktojás vagyok a világos bőrömmel, zöld szememmel, szőke hajammal.

Az emberek eléggé megbámulnak a metrón, utcán, boltban, stb.., de ha az itteni barátaimmal vagy a férjem csaláádjával vagyok, akkor már fel sem tűnik nekünk, hogy én "más" vagyok.

2013. júl. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%
Engem abszolút nem érdekel, csak cigány ne legyen.
2013. júl. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%
Én nem tudnék más bőrszínű vagy nemzetségű emberrel együtt lenni.
2013. júl. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
43%
Nekem cigány a párom anyai ágon, én pedig magyarországi német vagyok(sváb)apai ágon a két nép utálja egymást.Apámnak kellet pár hónap de elfogadta, az elején nem támogadta. Édesanyám elfogadta rögtön, pedig ő börtönben dolgozik!:)De ez változó, barátnőm családja olyan mintha az enyém lenne ők nem tudják elfogadni a mai napig. Változó.
2013. júl. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
40%

Azért nehogymár egy magyar nézzen le egy négert... Már nem azért...

Egyébként meg ők is ugyanolyat szarnak, nem értem miért kell "ítélkezni".

2013. júl. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!