Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti is átgondolnátok ezt...

Nők, ti is átgondolnátok ezt a kapcsolatot? Csak én érzem úgy, hogy ez nem csak egy apróság?

Figyelt kérdés

Vőlegényemmel 1,5 éve ismerjük egymást, azonnal egymásba szerettünk, most nyáron kérte meg a kezem.

Most pedig elmondta, hogy van egy gyereke, akit sosem látott, mert az anyjával nagyon összevesztek. Gumival védekeztek, ő nem akarta a gyereket a nő meg igen. Közel 3 évet voltak együtt. Nem látogatja, nem támogatja anyagilag a gyereket.


A családom, barátok szerint ezen túl kéne lépnem, nem szabad emiatt felrúgni egy jól működő kapcsolatot. De nem tehetek róla, folyton azon jár az eszem hogy mi lesz, ha én is terhes leszek? Engem, minket is el fog hagyni?


Mi a véleményetek?


2013. júl. 19. 15:02
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

Egy esetben tudom elnézhetőnek tekinteni, hogy valaki nem foglalkozik a gyerekével: ha egyszercsak szólnak neki, hogy amúgy van egy tizenéves gyereke. Ott már nem feltétlenül tud, akar kötődést kialakítani.

De ehhez az kell, hogy ne tudjon a terhességről, szülésről, hanem tényleg később jelentkezzen a gyerek/anya.


De az, hogy tudja, hogy van egy gyereke, és ezt az információt nem találta annyira fontosnak, hogy másfél éven keresztül megossza veled....hááááát.


Tök őszintén: ha te olvasnád ezeket kívülállóként, mit tanácsolnál?

2013. júl. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom szerintem beszéljétek át, mondd el a véleményedet és a félelmeidet. Nem volt szép tőlle hogy nem törödik a gyerekkel, de sok ilyen van. Lehet hogy már más lenne. Ezt vele kell tisztáznod.
2013. júl. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
9%
Én sem rúgnám csak emiatt fel. De meg kell beszélnetek ki mit akar! Lehet hogy màs is volt anno a háttérben.
2013. júl. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem akar gyereket a nő meg igen,akkor szerinted véletlen esett teherbe a csaj?

Amúgy szerintem ha egyikőtök se akar gyereket akkor nem lesz gyerek, ha meg mindketten akkor meg nem fog elhagyni.

A múlt elmúlt

2013. júl. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

A vőlegényem szerint a csaj nem verte át. Gumival védekeztek, hogy is tehette volna? Azért egy lyukas gumi elég feltűnő.


Kérdeztem mi lesz, ha én leszek terhes előbb mint szeretné, mert én nem megyek abortuszra. Erre nem válaszolt.

2013. júl. 19. 17:32
 36/38 anonim ***** válasza:
Nem válaszolt. Ez eléggé elbizonytalanító, min. rá kellett volna vágnia, hogy nem hagylak el, mert szeretlek és tőled akarok gyereket!
2013. júl. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Hát ez elég beszédes csend! Mit akarsz egy ilyen pasitól? EGyszerűen nem értem.
2013. júl. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Hát én tuti ott hagynám...
2013. júl. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!