Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti is átgondolnátok ezt...

Nők, ti is átgondolnátok ezt a kapcsolatot? Csak én érzem úgy, hogy ez nem csak egy apróság?

Figyelt kérdés

Vőlegényemmel 1,5 éve ismerjük egymást, azonnal egymásba szerettünk, most nyáron kérte meg a kezem.

Most pedig elmondta, hogy van egy gyereke, akit sosem látott, mert az anyjával nagyon összevesztek. Gumival védekeztek, ő nem akarta a gyereket a nő meg igen. Közel 3 évet voltak együtt. Nem látogatja, nem támogatja anyagilag a gyereket.


A családom, barátok szerint ezen túl kéne lépnem, nem szabad emiatt felrúgni egy jól működő kapcsolatot. De nem tehetek róla, folyton azon jár az eszem hogy mi lesz, ha én is terhes leszek? Engem, minket is el fog hagyni?


Mi a véleményetek?


2013. júl. 19. 15:02
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
44%

Az a baj, hogy valós a félelmed... Ha ő nem akar gyereket, akkor inkább ne feküdjön le nővel...

Én a helyedben bontanám az eljegyzést...

2013. júl. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
82%
Ez engem is elgondolkoztatna. Oké, nem kell anyukát körbeugrálni, de a gyerek az övé is. Az, hogy sosem látta, a felelősséget így letolja magáról az nekem nagyon nem jó előjel.
2013. júl. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
49%

Nem vonnék le belőle túlzott következtetést. Semmi garanciád nincs arra, hogy ha egy olyan pasival kötöd össze az életed, akinek még nincs gyereke, az melletted marad életed végéig (de legalább, míg felnevelitek a gyereket).

Ha jól megvagytok adj neki esélyt. Akár jól is elsülhet a dolog.

2013. júl. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
85%

Elgondolkodnék, mint ahogy Te is tetted, és nem ugranék fejest a házasságba. Oké, megkérte a kezed, még igent is mondhatsz, ez nem jelent semmit. Fel lehet bontani az eljegyzést, szóval nem vagy elkötelezve. De biztos vagyok benne, hogy a kérdés továbbra is ott lebeg majd a gondolataidban, ami viszont nem engedi majd, hogy igazán boldog légy.


Három éves kapcsolatot szakított meg, mert jött egy nem tervezett gyerek. Akiről tudni sem akar. Ez nem az a típus, amiért rajongani lehet. (függetlenül attól, hogy biztos, hogy rengeteg pozitív tulajdonsága van)


Nincs jó véleményem a fiúról, - sajnálom, nekem ez a véleményem.

2013. júl. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
49%

Ha jól értem a dolgot, a völegényed az elözö kapcsolatban egyértelnüen nem akart gyereket. Valószinüleg valami más is volt a háttérben, lehet, hogy a nö "besegített" a véletlennek. A helyedben megkérdezném, hogy mi az, ami miatt egyáltalán nem foglalkozik a gyerekkel.


A helyedben arra is rákérdeznék, hogy mi lenne, ha te lennél terhes, akkor melletted lenne-e vagy egyáltalán nem akarna gyereket.


De nagy valószinüséggel töled akarna gyereket, márcsak azért is, mert téged megkért, össze akar veled házasodni, családot alapítani. Ezt a régi kapcsolatban nem akarta. A másik, amit nem írtál, hogy mennyi idös volt akkor meg most mennyi - mert azért nem valószinü, hogy most ugyanúgy gondolkodik, mint évekkel ezelött.

2013. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
87%
Hát... akár akarta a gyereket, akár nem, támogatnia kellene, legalább anyagilag. Nem beszélve arról, hogy miért pont most mondta el!? Azért ez nem egy apróság... Én is átgondolnám a kapcsolatot!
2013. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
85%

1es!


Azért ez nem így működik, hogy aki nem akar gyereket, az ne szexeljen...

2013. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Akkor volt 27, most lesz 30.


Megkérdeztem, azt mondta hogy kétszer nem csúszhat be gyerek, akkora pechje nem lehet.

Úgy 3-5 év múlva szeretne majd gyereket.

2013. júl. 19. 15:24
 9/38 anonim ***** válasza:
19%
7-es! Az sem működik, hogy ha már megcsinálta, eltolja a felelősséget! Tudod, a szexet azért találta ki a természet, hogy gyerek szülessen belőle! És azért esik jól, hogy legyen késztetés a szaporodásra! Bocs, de ez a biológiai igazság!
2013. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
7: Persze, de a felelősséget vállalja, ha már megesett.
2013. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!