Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha ott minden...

Ti mit tennétek ha ott minden apróság miatt belétek kötnétek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok dolgozok egész nap. Jóformán aludni meg enni járok haza és még is belém kötetnek minden apró indokkal meg hülyeséggel. Olyan mintha én lennék a fekete bárány. Rezsit meg konyhapénzt adok ha van időm segitek otthon. Ja és e miatt a napi kommunikáció is meg romlott.

2013. jan. 14. 21:40
 1/3 A kérdező kommentje:
* otthon
2013. jan. 14. 21:43
 2/3 anonim ***** válasza:
elköltözés nem jöhet szóba?
2013. jan. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van. Én 12 órában dolgozom amikor pihenős vagyok és itthon vagyok akkor megy a kötekedés, persze segítek mindenben amiben tudok, és amikor van időm, de sokszor a hétvégéim a munkáról szólnak és akkor kellene apámnak segítenem ebben abban. Belém nem kötnek minden apróság miatt, de van amikor nagy cirkusz van abból amikor nem ülök le velük ebédelni mert még nem vagyok éhes vagy épp éjszakás után ébredek fel és akkor még nincs étvágyam kb 1 óráig. Amikor a barátnőmhöz megyek szabadnapon délutánonként vagy ha hétvégére esik akkor egész napra akkor mindig megy a cirkusz hogy miért lógok vele állandóan amikor meg volt rá időm akkor meg az ellenkezője volt. Tehát nálunk is megy ez csak azért van amikor minden jó. Szerintem ha teheted költözz el, jobban jársz. Barátnőmmel mi is tervezzük a költözést, már meg is van a lakás, nem albérlet hanem úgymond a barátnőm testvéréé aki külföldön van így használhatjuk. Nekem még a jövőhónapot kell még kihúznom aztán már megyek is el innen. Próbálj meg te is nézni valamit.
2013. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!