Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sértődik meg párom...

Miért sértődik meg párom minden apróság miatt? Ilyenkor napikig flegma velem.

Figyelt kérdés

Olyan mint egy hisztis csaj, minden apróbb h*lyeségen besértődik. Ha valami nem úgy van ahogy ő akarja, rögtön ezt csinálja, és napokig flegma, nem szól hozzám, max 1-2 szavas válaszok vagy hümmögés.

Pl: átjön, kéri hogy hozzak már neki ezt vagy azt. De egymásután 3-4x eszébe jut valami. Aztán amikor már nem mozdulok meg sehová, mert unom hogy föl-le szaladgálok a házban, azt mondja, hogy milyen szemét vagyok, ő egész nap fel le szaladgál a létrán, én meg ennyit nem vagyok képes megtenni. De ezt hetente többször eljátssza, hogy ugráltat, és még a poharat is a kezébe kell adni, meg letenni utána, vagy a tányért stb. Hát mit mondjak elég unalmas, és csicskásnak érzem ettől magam. Nekem is megvan a saját bajom, dolgom, de egyszer sem ugráltatom őt.

Hónapokig fájt a háta, kiderült sérve van, de csak fél év szájbarágás után ment el orvoshoz. Na az óta mindennap őt masszírozni kell. Nekem meg gerincferdülésem van, és azért fáj a hátam, mert egész nap ülök, néha úgy érzem szétszakad a hátam annyira fáj, rossz reggel felkelni az ágyból, erre csak legyint, hogy biztos csak túlzok, és egyszer sem masszírozott meg!

Miért viselkedik igy? Úgy tesz mintha ő lenne az isten, és lesnem kéne minden szavát, közben én meg le vagyok ejtve..


2012. jan. 4. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy szeret? Nekem nagyon úgy tűnik, hogy kihasznál. Én a helyedben átgondolnám ezt az egész kapcsolatot.
2012. jan. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nem érzi rajtad, hogy szeretnéd, vagy lehet, hogy több figyelemre vágyik.


Viszont a sérv és a gerincferdülés közötti fájdalomban hatalmas különbség lehet, viszont arra nem tudok mit mondani, hogy miért nem masszíroz meg. Lehet csak lassú kicsit, és nem esik le neki, ha azt mondod, hogy fáj a hátad, hogy egyből ugorjon masszírozni. Megkérted már rá?

2012. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt teszem, gondolkozom rajta. De olyan naiv vagyok, mindig magamban keresem a hibát, hogy biztos jogosan haragszik meg rám. Mert ugye egy nőt arra nevelnek, hogy legyen megértő, türelmes. Náluk otthon pont ezt a példát kapta. Az anyja kiszolgálja őt is és az apját is. Eléjük teszi folyton a kaját, mos stb. Lehet tőlem is ezt várná el?

Ő mindig azt mondja hogy nagyon szeret engem, és azt is bevallotta, hogy nem tudja kimutatni az érzéseit. Valóban nem tudja kimutatni. Egyszer már e miatt is szakítottam vele, mert úgy éreztem hogy nem szeret. 1 hétre rá jött és bevallotta hogy nagyon szeret, hiányzom neki, és ő magam sem tudta hogy ez az 1 hét igy meg fogja viselni. 1 hétig pedig azért nem keresett, mert azt akarta hogy gondolkozzak, közben pedig szenvedtünk mind a ketten :(

Meg akarom menteni ezt a kapcsolatot, de mindig úgy érzem hogy egyedül kevés vagyok, és hogy még fiatal vagyok, azt szeretném érezni hogy szerelmes belém a pasi aki mellettem van. Persze kapcsolatunk elején másképp volt. A "hódítás" idején, másképp viselkedett.

2012. jan. 4. 17:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogyne kértem volna már meg, de mindig arra hivatkozik, hogy fáradt. Ahogy én is.
2012. jan. 4. 17:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy a hódítás idején másképp viselkedett, az ne legyen kiindulási alap, mert akkor sokan nem a valós énjüket mutatják.

Ez ő, amit most látsz belőle.

Tudja ő nagyon jól, hogy az kell a nőknek, ahogyan a hódítás idején viselkedett. Tehát tudna ő változtatni magán, ha akarna. De úgy látszik, nem akar.

2012. jan. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg akarod tartani a kapcsolatot vagy nem? Ha nem, akkor ne panaszkodj, hanem cselekedj! Ha igen, akkor javaslom Gary Chapman "A szerelem pszichológiája című könyvét". A magyar cím kissé rosszul sikerült, de a ti esetetekről szól.
2012. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!