Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Majális, búcsú -> kirakodóvásá...

Majális, búcsú -> kirakodóvásár. Mit szoktál vásárolni ilyenkor? Apróság, édesség, játék, ruhanemű, stb? Olyan dolgokat is árulnak ilyenkor, pl. kosztüm, van aki ilyenkor veszi meg?

Figyelt kérdés
Sokszor drágább, mint a boltban.
2010. máj. 2. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Én tegnap voltam majálison, és hát...

Vettem egy táskát, mert már kellett, és sokkal olcsóbban hozzájutottam, mint a szokásos 4000 Ft-os árakon. Viszont az üdítők meg a jégkrémek, kiborító! Egy egyszerű kis vizes fagyi, 370 Ft/db! Bele sem mertem gondolni, hogy az ásványvíz mennyibe kerülhetett. Azért árusokon látszott, hogy abszolút nem helyiek, ugyanis mindent, amit a kínaiba meg tudok venni, ott háromszor annyiért adták. Szóval a táskán kívül semmit nem vettem, barátnőm hozott otthonról kaját, meg innivalót is, úgy hogy minket nem csábítottak el.

2010. máj. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én nem megyek majálisba, már kinőttem. inkább rohadok itthon a gép előtt
2010. máj. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alkoholt.. :D Minek költsek bóvli szarokra, tudom, hogy kb 2 hét múlva szét esik az apróságok meg minek?! Soha életembe többet magamra/hoz nem veszem.. Így csakis vattacukor, kürtöskalács, pattogatott kukorica, alkohol, alkohol, alkohol minden mennyiségbe.. :D
2010. máj. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!